Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit javasolnátok nekem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasolnátok nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok nagyon bonyolult dolog miatt kernek toletek segitseget. Nemis tudom miert jottem ide megosztani ezt veletek de ugyerzem ha sok ember tanacsat hallom okosabb leszek.

A mostanj parommal 4 eve egyutt vagyok es 8.ban jottunk ossze. Most 17 eves vagyok. Nagyon szeretem es nagyon jo hozzam tenyleg. Viszont ugy erzem hogy kesobb megfogom banni hogy most nem eltem ki magam tehat meg nem volt elotte sem senkim es vagynek mas ferfi vonzoerejehez de felek hogy hogyha most elveszitem akkor sose fogom tudni kiverni a fejembol es megfogom banni mert tenyleg nagyon szeretem csak felek mert a jovomet nemigy kepzeltem el es nemtudom mitevo legyek😫

Mivel a tinedzserkorom is elment illetve most mar betoltom a 18.at igy mar a felnott koromba is belenyulik es szerintem elveznem kene mas fiukkal is lennem mielott elkotelezem magam de nagyon felek attol hogy ot elveszitem es megbanom ezt a dontesem mivel tenyleg magaval a kapcsolattal baj nincsen😕

Valaki aki tudna valahogy egy ket tanaccsal ellatni ami nyilvan nem az hogy hogyha mar megfordul ez a fejembe akkor nemis szeretem stb … akkor azokat fogadnam szivesen.

Koszonom szepen halas lennek💓



máj. 24. 15:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%
Az lett volna a kézenfekvőbb, hogy fiatal korodban kefélsz mint a nyúl, utána meg párt keresel magadnak.
máj. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ez sajnos nem igaz ugyanis itt nem a kefelesrol van szo…. Es 17 evesen meg fiatalnak mondanam magam😊
máj. 24. 17:05
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
"Ez sajnos nem igaz ugyanis itt nem a kefelesrol van szo" Miért akkor miről, szerinted Monopolizni fognak veled a srácok?
máj. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem NAGYVONALAKBAN van errol szo! Itt nem ez a FŐ lényegesség! Ocsem te szovegertesi gondokkal kuzdesz eleg meredeken🤦‍♀️
máj. 24. 17:45
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mit értesz ez alatt, hogy más fiúkkal is élveznem kéne?
máj. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
93%

#4 Ha már kritika, akkor neked meg a fogalmazásodon lenne mit csiszolni, ugyanis a leírásod alapján 10-ből 10 ember arra fog következtetni, hogy sok fiúval akarsz kalandozni, lefeküdni.

De hogy a kérdésre is válaszoljak... Szerintem baj akkor van, ha már nem vonzódsz hozzá. Érthető, hogy vannak vágyaid, én is néha eljátszok a gondolattal, hogy nem a barátnőm az egyetlen jó csaj a Földön. Viszont szerintem még várj. Vágyak kiélésére ott az önkielégítés.

máj. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

"felnott koromba is belenyulik es szerintem elveznem kene mas fiukkal is lennem"

Akkor dobd ki a pasid akit állítólag nagyon szeretsz, ribizlizz pár évet, tegyél vízszintesbe pár csávót, aztán 30 évesen alapíts családot...

máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
90%
Szia, igazából amit leírtál az számodra az, hogy szerettél volna mással is lenni nem csak vele. Félsz az elvesztésétől, de mégis mindent megtennél azért, hogy más fiúknak az örömébe keveredjél/ kihasználd női szépségedet. Ez a másik félnek hamar úgy eshet le, hogy meguntad őt vagy szimplán nem annyira nagy az a bizonyos varázs íránta. Ez egy olyan helyzet ahol, ha félre lépsz csak te járhatsz rosszul.
máj. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Hát ez kemény dió. Sorsfordító döntés elé értél. Szerintem jobb leszel ha tapasztalsz más férfi vonzerejéből. Ez a párkapcsolatod valószínűleg a múlt martalékává fog válni, mint egy ruha amit kinőttél. Ha szerencsésen választottál magadnak új férfit, te is jobb helyzetbe kerülsz, ha rosszul választasz összetört leszel. Szerintem te kockáztass, mert már megfogalmaztad mit szeretnél, tudod mire vágysz, szóval nem fogod tudni megtagadni önön magad. Hát vágj bele. Visszafogni téged nem érdemes, és senki nem tudna. 31/F
máj. 25. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%
Mer nem mondod el neki ezt igy oszinten. Lehet h megerti es azt mondja,h fekudj le par emberrel mellette de akkor o is le fog vagy felkeresi a korabbi szeretoit.
máj. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!