Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért nem hagy békén a volt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hagy békén a volt barátom?

Figyelt kérdés
Másfél évig voltunk együtt az első fél év boldog volt én voltam a világ boldogabb és szerelmesebb embere. A családja nem volt velemm túl kedves azóta mióta összejöttünk ezáltal sok vita volt köztünk. Egyre többet veszekedtünk és mikor úgy döntöttem, hogy elege van befejezem és szakítok megalázott a barátaim előtt, kitalálta hogy megcsaltam, érzelmileg terrorizált. Három hónappal ksőbb felajánlottam a barátságot mert érdekel hogy mi van vele.. és folyton azt írogatta, hogy ő megbánta ésatöbbi.. azóta is zaklat már mondtam, hogy hagyjon.. de semmi.. mit tudok tenni ilyenkor?

2015. máj. 4. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
megvereted...
2015. máj. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Jelentsd fel.
2015. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Fenyegesd meg, ha nem hagy békén, feljelented. Drasztikus? Talán. Akarod, hogy békén hagyjon? Mutasd meg neki, hogy nem vagy beszari lépni.
2015. máj. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
mert annyi eszed van, hogy válaszolsz neki,találkozol vele stb :)
2015. máj. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem válaszolok neki és találkozni se találkozok vele, igen ezt montam már neki sőt hogy őszinte legyek.. nagyon csúnyán hangzik de már gondolkodtam, hogy meg is teszem. Nagyon csúnyán fenyegetett.. hónapokig zsarolt..tönkretett
2015. máj. 4. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!