Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mennyire durva az, hogy a 24...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire durva az, hogy a 24 éves barátommal veszítem el a szüzességem?

Figyelt kérdés

Már több mint fél éve együtt vagyunk, és nagyon szeretjük egymást. Már mind ketten szeretnénk, de félek, hogy nem lesz elég jó, mivel Ő az első barátom is és még szinte tudatlan vagyok.

15/L



2015. máj. 17. 18:21
 1/9 anonim ***** válasza:
11%

Ingyenes felvilágosítás és szüzesség elvétel nálam!

29/F

2015. máj. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Inkább mint egy 16 eves "menő", bekepzelt, bunkóval akinek megadnád ezt az örömöt.
2015. máj. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
ti dolgotok nem durva! legalább óvatos lesz veled tudod gyakorlat teszi a mestert
2015. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 To7ka ***** válasza:
85%

Nincs a tudatlanságoddal semmi baj, ha szeretitek egymást. Valószínűleg elég tapasztalt, vigyázni fog Rád!:) Utána szépen kiforr, Te is egyre ügyesebb leszel, és ha nyitott és kíváncsi vagy jól fogtok működni. Természetesen ne hagyd, hogy lerohanjon. És nem tudom mit csináltatok még, de nem úgy kezdődik a szex egy kapcsolatban, hogy megfogja a kezed 3 hétig, utána beléd dugja. Petting, előjáték, legkülönbözőbb kényeztetések, és amikor késznek érzed rá magad, akkor tovább mentek. Tovább, tehát nem úgy kezditek, hogy akkor most gyere csináld, hanem szépen ugyanúgy előjátékkal együtt.:)

(apropó, a kategória miatt most ez törölt kérdés lesz mert a kérdező nem 18, és nem kap akár hasznos válaszokat arra, hogy hogy is néz ki a szexualitás? Komolyan felvállalja az oldal, senki nem fog ilyen témájú kérdést feltenni? Felfog... Élnek szexuális életet 18 alatt, és nem lenne hülyeség ha névtelenül választ kaphatnának rá..:))

2015. máj. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
hát.. nekem már az a durva hogy egy 24 éves férfi mit láthat egy 15 éves, már éppen nem kislányban.
2015. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
15 évesen fél éves kapcsolatban szerintem nem kell szexualizálni.
2015. máj. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Szüleid mit szólnak a kapcsolatotokhoz? Nehofy feljelentés legyen fiatal korú megrontàsa cìmén...
2016. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Thomika20 ***** válasza:
100%
Nem tehet feljelentést senki. 14 év a beleegyezési korhatár, mit nem tudnak az emberek ezen megtanulni? :)
2016. ápr. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bízd rá a szuzesseged elvetelet.Ennyi idősen már biztos van tapasztalata ezen a téren.
2022. nov. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!