Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szűz fiú (F/16) vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiflika kérdése:

Szűz fiú (F/16) vagyok, hogyan kezdjek el egy lánnyal beszélgetni, hogy abból tartós kapcsolatot (majd később randizást) alakítsak ki? Mert igen.

Figyelt kérdés

Mert igen, azok már mennek, hogy "milyen szép a szemed/hajad/stb. " és kérdezgetem dolgokról; de utána hogyan tovább (mivel ezt megunja egyszer)? Miket/Miről beszélgessek vele?

Már egyszer voltam együtt egy lánnyal, bár nem sokra jutottam, egy Mekizés volt és annyi: miközben a Meki előtt vártam, írtam neki, hogy mit kér, és mire odaért, addig kikértem neki, és ott ültem az asztalnál, amikor megérkezett. Persze, amikor már ott volt kihúztam neki a széket, és segítettem levenni a kabátját. Utána elkezdtünk enni, én alig ettem, mert közben csak dicsértem őt és vicces storykat meséltem neki, amin ő csak elmosolyodott. Aztán mikor befejeztük az evést, még kérdezgettem pár dolgot tőle (van-e tesója, hova járt suliba ezelőtt, mennyi idő most bejárni, milyen nyelvet tanult, stb.). Aztán kimentünk a Mekiből, elkísértem a buszmegállóig, ekkor nem sokat beszélt, csak én kérdezgettem. Majd amikor jött a busza, adtam az arcára egy puszit. Nem mertem megcsókolni, mivel még sosem csókolóztam, és nem akartam, hogy elrontsam, és beégjek előtte; és azt sem akartam, hogy túl tolakodónak tűnjek. Aztán másnap amikor a suliban (egy suliba járunk, ő 10.-es én 9.-es) odamentem hozzá, azt mondta: nagyon unalmas vagyok, sok sikert a többi lányhoz. Erre én nagyon ideges lettem, és azóta nem is hívtam egy lányt sem el.

Tehát unalmas vagyok, mit kellene és LEHETNE egy lánnyal beszélgetni, hogy ne unja meg és, hogy bejöjjek neki. Esetleg hogyan kellene viselkednem vele/előtte (viccesnek kellene tűnnöm, vagy inkább "esetlennek"-->szerencsétlennek)?



2015. máj. 19. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Ó, a vicces sztorykat felejtsd el, és talán maradj kicsit csendben(ezt ne vedd sértésnek) akkor majd a lány is késztetést érez arra hogy beszéljen,kérdezzen. Tűnj kicsit félénknek, hagyd őt is kibontakozni.
2015. máj. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Hát ne csodálkozz hogy unalmasnak talált.Ezzel a sztorizgatással csak elkergeted a csajokat.Hiszen ki akarna ,,vicces sztorykat" halgatnimint pl hogy kicsi voltal s beszorultal a wc-be.
2015. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A beszelgeteshez nem tudok tippet adni, de szerintem nem kell hanyagolnod a sztorizgatast. En peldaul tokre szeretem hallgatni masoket...
2015. máj. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%

Fu öcsém az én arcom égett mikor ezt végig olvastam.

Nem értesz a lányokhoz..még.

Figyu szerintem már ott elrontottad hogy lesegítetted a kabátját meg kihúztad a székét...figyu egy egy 30+-os nőnél talán elmegy ez,de egy korodbelinél már nem,sőt,elég gáz.

Ne legyél ennyire udvarias mert ez nem vezet túl sok jóra a tini lányoknál,a vicces sztorikat pedig nyugodtan felejtsd el,mert szerintem az a mosoly az arcán a sztorik végén eléggé erőltetett lehetett.

Válts stratégiát én azt ajánlom,vidd el a randi partnert egy moziba,de ne nyisd ki előtte az ajtót vagy ilyesmi,oké a popconrt meg a jegyet ilyesmit fizetheted,de ez legyen a max. amit udvariasságból teszel.

Ez csak egy konkrét példa volt,de szerintem a lényeget megértetted.Ezeket tapasztalatból írtam barátom,sok sikert és amit ezzel a szegény lánnyal csináltál a randin..felejtsd el.

Minden jót a továbbiakhoz.

2015. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Mi? En peldaul imadok sztorikat hallgatni :) imadok nevetni :DDD :)
2015. máj. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

4# vagyok

Annyit akkor hozzátennék még,hogy nagyon sok lánynál nem jön be ez a...túlzott erőlködés arra hogy szórakoztasd,éppen ő is szórakoztathat téged elvégre ez nem a középkor.

2015. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ne hibáztasd magad, a lány épp annyira hibás, mint te. Miért gondolják a fiúk, hogy csak nekik kell mindent megtenni egy randin és úgyszintén, miért gondolják a lányok, hogy nekik karbatett kézzel kell várni, hogy szórakoztassák őket.

Nem jöttél te be neki már előtte sem teljesen szerintem.Ez a szöveg jó volt arra, hogy lekoptasson. megnézném én ezt a csajt is vajon mennyire unalmas. Add mindig magad, hiszen a valódi éned előbb utóbb úgyis kiderül.Akinek tényleg kellesz, annak nem leszel unalmas, akkor sem ha sztorikkal szórakoztatod és akkor sem ha nem. Egyébként én is lány vagyok.

2015. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Csak lehúzott egy mekizéssel és kész ha igazán érdekelted volna azt azonnal láttad volna rajta.
2015. máj. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
#4-es valaszolo, en pl 15 vagyok nem 30+ -os es szerintem nincs baj azzal hogy valaki sztorizgat ... En szeretem hallgatni ezeket ,nevetni rajtuk meg megjobban :DDD 😅😅😂😂😂😂
2015. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de édes vagy:DDD
2015. máj. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!