Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Hogyan intézhetném el, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan intézhetném el, hogy kimondja amit érez, illetve belekezdjünk egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik! Nem rég ismertem meg és sajnos nem egy helyre járunk suliba. Nem hiszek a sorsban de amikor találkoztunk nagyon sok jel mutatott arra hogy összeillünk. Elvileg neki is tetszem, de ezt nem tőle tudom de belső forrásból. Egy évvel fiatalabb nálam ami nálam nagyon nagy szó nálam mert én csak a nálam picit idősebbeket bírom. Szóval tényleg nagyon tetszik, de nem igazán szeretnék kezdeményezni.

2015. máj. 21. 22:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz kezdeményezni, attól még bíztathatod. Sok mosolygás/nevetés, szemkontaktus, gyakori "véletlen" találkozás, gyakori "véletlen" érintés :). Mi fiúk gyakran nem észleljük a ti apró jeleiteket. Amit ti óriási jeleknek hisztek azt mi sokszor észre se vesszük, félreértelmezzük vagy csak sokára esik le :)
2015. máj. 23. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De igazából nem nagyon találkozunk mert nem egy iskolába járunk. Elhívni nem merem sehova, mert nem tudom, hogy most szeretne is valamit! Szóval csak a facebook-on beszélgetünk és ott is mindig én kérdezgetem, és semmi ötletem, hogy mit tudok ezzel csinálni.
2015. máj. 30. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!