Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Melyiket választanátok a két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanátok a két lány közül?

Figyelt kérdés

Adott két lány. Az egyik hosszú sötétbarna hajú, elég alacsony, vékony, nagyon céltudatos, magabiztos, enyhén irányítás mániája van. Szeret bulizni, néha kicsit r**an cosan viselkedik, de amúgy sok fiút elbűvöl a személyiségével. Elegánsan öltözködik, olyan "lányosan", a körme mindig hibátlanul ki van festve, ad a külsejére. Mindig precíz, a dolgai szép rendben vannak, kitűnő tanuló. Nagyon szép hangja van, szépen énekel. Szereti ha kicsit körbeugrálják, már tapasztaltabb a párkapcsolati ügyekben.


A másik lány hoszú szőke hajú, szürkés szemű, viszonylag alacsony, vékony. Kicsit önbizalom hiányos, nem mindig biztos abban, hogy mit akar. Főleg fekete ruhákat hord, de nem öltözködik fiúsan. Tipikusan az a törékeny, védelemre szoruó aranyos lány. Nincs semmi általános dolog amiben különösebben kiemelkedő (rajzolás, tánc, ének, lovaglás, vagy ilyesmi). Vannak fura dolgai pl néha csak úgy magába fordul néhány napra vagy órára, elég gyakran ingadozik a hangulata. Nem kitűnő tanuló, de nem is rossz, 4,5 az átlaga, ő is eléggé inteligens. Szeret verseket írni.


Tudom hogy ezt így nehéz, meg közel sem írtam le mindent:) ja, és mindketten 15/l

A válaszokat előre is köszönöm:))



2015. máj. 23. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem a kettő közül bármelyik tökéletes lenne, de ha nagyon választani kell, akkor a második.

15F

2015. máj. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 To7ka ***** válasza:

Én biztos azt, aki tud csokitortát sütni! És sört nyitni. Komolyan, legfontosabb tulajdonság a csokitorta sütési képesség!


De úgy egyébként, az első addig aranyos volt, hogy irányítás mániás. Kell a francnak ennyire céltudatos. Legyen az, de ne irányítsuk egymást, hanem együtt irányítsuk a kapcsolatunk. Oké, 15 évesek. Továbbá marha nehéz lenne megbízni benne, korához és egyéniségéhez nem feltétlen passzol egy tartós normális párkapcsolat.


Bár attól függ persze, mire szeretnéd kiválasztani őket. Ilyen "csak az utolsó maradhat" gladiátor harcra a gyengébbet!


A másodikkal meg elég sok dolgod lenne. De szerethető, ilyen idősen fejlődő képes, lehet nagyon szívesen kinyílna és kis bátorítás után egy nagyon szép kapcsolatotok lehetne. És megbízhatóbbnak tűnik. Ennyiből persze. A szürkés szemek nem feltétlen az én világom, de másodikra ment a voks!:)


Ketrecharc? Főző verseny? Túlélőtábor-társ? Leendő feleség? Anya pótlás? Komolyan érdekel, hogy mire is választottam ki a szöszit!!!:)

2015. máj. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
#2 Igazából, én vagyok az egyik:) Van egy fiú aki nem tudja eldönteni, hogy melyikünket is válassza, és bár ez nem sokat változtat a döntésén, kíváncsi vagyok mások véleményére. Bár lehet, hogy ha nem biztos benne hogy én kellek neki, inkább megkönnyítem neki a döntést, nem akarok "ha nincs ló jó lesz a szamár is" elven vele lenni:)
2015. máj. 23. 19:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja eldönteni a fiú, akkor egyik lányt sem akarja igazán. Vagy mindkettőt akarja, de nem komolyan, csak nem akarja egyik lehetőséget sem elszalasztani.

Ha valaki akar valakit, azt tudja!

Szerintem te ne akard ezt a fiút!

2015. máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igazad van:) de azért kíváncsi vagyok még véleményekre
2015. máj. 23. 20:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Jól tippelem, hogy te a 2-es lány vagy? :)

Én a másodikat választanám.

2015. máj. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Annyira egyértelmű, hogy te vagy a 2. lány. Így persze, hogy mindenki azt választaná, de egy objektív leírásból már nem biztos.
2015. máj. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Külső szemlélőként tuti elsőt választanám.

A fura dolgokra meg a hangulatingadozásokra nem lenn szűkségem, amúgy mind kettő ideál számomra.

2015. máj. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
1. Lány, nálam a fura dolgok es a hangulat ingadozás, önbizalom hiányosság nem jon be, szoval tuti az elso 15/F
2015. júl. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!