Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek mennyire komoly,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire komoly, ha valaki egy hónap ismeretség és 10 nap "járás" után azt mondja, szeret?

Figyelt kérdés
A barátommal 10 napja jöttünk össze, és ezt mondta. Félek, hogy csak fellángolás, és emiatt hamar el is múlik:( Szerintetek mennyire lehet ez komoly?
2015. máj. 25. 22:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ilyet nem szabad hazudgálni nálam alap szabály! de ezt emberre válogatja
2015. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%

lehet komoly, viszont én az exemnek emlékszem csak 1 hónap aktív kapcsolat után tudtam először kimondani.

18/F

2015. máj. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
90%
Attól függ milyen : ha ezer barátja van, akkor ez lóshit, de hogyha olyan, akinek nincs sok/egyátalán barátai akkor nagyon is komoly.
2015. máj. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Barátommal 4 hónapja ismertük egymást, még nem is jártunk, meg nem is tetszett, amikor kimondta. Nem hittem, hogy létezik szerelem első látásra, amíg ő be nem vallotta, hogy így érez. Nálunk ez azóta se tabu, és másfél éve vagyunk együtt. :)

Lehet ez csak az én butaságom, de sosem kezdenék kapcsolatba valakivel, aki nem szeret. Tehát, ha nekem mondanának ilyet, akkor szimplán örülnék és nem látnék semmi furcsaságot benne. A mai világban azonban a párkapcsolatok zöme sajnos nem így indul, szóval lehet ez megint más nálad, mint nálam.

Szerintem döntsd el, hogy mit akarsz tőle. Te szereted őt? Ha igen, akkor bizalmat adsz neki. Nem ismerlek, de általában a fiatal szerelmek ritkán tartanak a sírig, így borítékolhatom neked, hogy csalódás és szívtörés lesz a vége. A fontos viszont, hogy ezt sosem szabad megbánni. Amíg tart, boldog leszel, tapasztalatokat, élményeket szerzel, később pedig jó lesz visszaemlékezni rá. :)

2015. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Èn is lehet, hogy így érzek, legalábbis hiányzik, ha nem vagyunk együtt, és nagyonnagyon tetszik a személyisége (meg kívülröl is persze:D), viszont én nem mondtam volna még ki. Elég rossz élményeim füzödnek ehhez, mivel az elözö párkapcsolatomban a barátom 1 hét után kimondta, aztán 1 hónap múlva azt mondta, már nem érez semmit, és emiatt félek, hoyg itt is ez lesz:(

Egyébként neki én vagyok az elsö barátnöje, barátai meg sok van, de kb. az összes már kiskora óta.

2015. máj. 26. 19:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!