Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 2 lánnyal egyszerre? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 lánnyal egyszerre? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van 2 lány, nagyon szépek (és testvérek) :D az egyikőjük a barátnőm, de a másiktól többet szeretnék mint barátság. És ő is többet szeretne...már próbálkozott is, de visszautasítottam. Megcsalni nem akarom a barátnőm, ezért arra gondoltam hogy mi lenne ha két lánnyal járnék egyszerre? Hogyan mondjam el nekik, hogy ezt akarom??
2015. máj. 27. 12:37
 1/10 anonim válasza:
80%
igyál egy kis hypo-t ,minden bajod megoldódik, hidd el,.
2015. máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%
Feküdj ki egy vonat elé és måris kettő lesz belőled
2015. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem az apjuknak mond el először (y)
2015. máj. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
#3. Igazad van :) Mond el az apjuknak, ha leszakít egy hatalmasat, szerintem változni fog a véleményed :)
2015. máj. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mokyu! ***** válasza:
88%
Ezt nagyon körülményesen kell csinálni fontos az időzítés , hívd el a barátnőd randira de közben a szobájában dugd a másikat amikor hazaér bemegy a szobába spriccelj az arcába és "meglepi" és kész mind 2 csaj a tied
2015. máj. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
6%
Hagyd őket inkább békén. Minek jársz velük? Mert szépek. De nem vagy beléjük szerelmes, ennek így nincs értelme. Inkább keress egy(azaz egy arab) másik lányt.
2015. máj. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elég domináns egy férfinak kell lenned ahoz, hogy egy sikerüljön, titkolózás nélkül. Titkolózással elég nagy görénység. De ha sikerül, akkor tized akkora király leszel mint Dan Blizerian.
2015. máj. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha van gerinced, akkor kilépsz a kapcsolatodból, és mindkét lányt elkerülöd hátralévő életedre. Bármilyen más esetben valószínű, hogy tönkremegy a család. Undorító ez a csaj, hogy rámászik a testvére pasijára, de te sem vagy komplett, hogy azt hiszed, két testvér szívesen osztozna rajtad.
2015. máj. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
20%
már voltam egyszer egyszerre 2 lánnyal... mesés volt :D próbáld meg megéri ha összejön :D 16/f
2015. máj. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Mamad es anyukaddal egyutt vacsoraztal?
2015. máj. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!