Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Pontosan mit jelenthet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pontosan mit jelenthet ez?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki tetszik nekem, de eddig én nem tetszettem neki. Viszont lefeküdtünk egy párszor. Azóta azt mondja, hogy úgy érzi belém szeretett. De nem lépett, hogy legyen köztünk több is. Aztán én meguntam és nem feküdtem le vele többet. Aztán elkezte, hogy hiányzok és már ő is lehet, hogy többet akar szexnél. Mondtam neki, hogy hagyjon ezzel. Aztán mondtam neki, hogy én imádom és nem csak szex kell tőle nekem, hanem több. Azt írta örül ennek. Aztán el kellett mennie haza. Köszönéskor mondtam, hogy majd mondja el ő is, hogy mit gondol, de csak halogatja. Mindig van valami dolga, ami miatt nem ér rá beszélni/találkozni. Szerintetek csak nem akar velem beszélni vagy tényleg nem ér rá?
2015. máj. 31. 16:18
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja és én 18/l, ő pedig 21/f
2015. máj. 31. 16:27
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak nem akar veled beszelni...
2015. máj. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!