Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha szakítani akar miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakítani akar miért nem lehet csöndben nyugodtan kihűteni a kapcsolatot? Miért bánt? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

24 vagyok, a barátnőm 20, 3 éve együtt élünk náluk.

Az utóbbi időben nagyon szar a kapcsolat. Ekkor történt a következő:

kértem, hogy induljunk el, de nem akart, mondtam, hogy jó akkor nélküle indulok el, gondoltam akkor végre felöltözik és mehetünk.

Én csak az utca sarkáig jutottam, mert a kutyája kiszaladt utánam, de mire visszaértem azt láttam, hogy a gépem előtt ül, ami ki van kapcsolva, és valami üdítőt iszik.


Gondoltam dejó, nem csinált semmi hülyeséget.

Erre megnéztem közelebbről a gépet és szét voltak törve a touchpadon azok a gombok, amikor szétszereltem megnézni, láttam hogy úgy be vannak a belső gombok nyomódva, hogy eldeformálódott a fém része, jó, hogy az alaplapot nem törte el. Emellett több fiókomat végignézte (facebook, gmail) és amiről tudott, arról le is tiltott valahogy. (megváltoztatta a jelszavamat) ezt persze visszaállítottam.


De a legjobb, hogy amikor kérdeztem miért vannak szétszarva a fiókjaim és miért van tönkretéve a gomb ő azt mondta nem nyúlt a gépemhez. Még akkor is azt mondta amikor teljesen egyértelmű volt már (előzmények, stb), hogy belenyúlt.


Nos. Ha nem szeret.

Akkor minek foglalkozik velem? miért teszi tönkre a cuccaimat? Miért nem hagyja, hogy lassan leépüljön a kapcsolat és szétköltözhessünk? Mert lassan már ott tartok, hogy nem merek úgy elmenni hogy neki az nem tetszik, mert ki tudja mikor teszi végleg tönkre a cuccaimat, aztán pl számítógép meg telefon nélkül hogyan érem el az embereket ha segítségre lenne szükségem?


2015. jún. 1. 14:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Ráadásul nem is durva veszekedésnél hagytam ott, csak meg volt már napok óta beszélve, hogy kimozdulunk, meg is ígérgette meg minden. Aztán amikor kértem, hogy induljunk el, ő nem akart. Én meg sétáltam volna egy kört nélküle. Egyébként az időm 80%-át vele töltöm, mostanában egyébként szinte csak azért, mert féltem a cuccaimat amik nála vannak, de egyelore nem tudom hova vinni őket.
2015. jún. 1. 14:12
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval nem tudom mivel lehetne megfogni, hogy ne merjen ilyeneket tenni, amúgy meg amellett, hogy ilyen pofátlan, és ilyen hidegen elhatározta, hogy ő mostantól nem tisztel, csomó pénzemet költöttem az ő szar cuccainak a szervízelésére, táblagép, telefon, stb. Meg még ahol együtt élünk, a lakása felújításába is beleöltem pár száz ezer ftot puszta jóhiszeműségből, hogy normális marad.

Nem maradt az. Azt hiszi a csicskája vagyok.

2015. jún. 1. 14:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Add ki az utjat. Kerdezd meg mi baja es mond meg neki ha nem ter eszhez fogja a cokmokjat es mehet amerre lat.

18/L

2015. jún. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!