Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Már nem tudom mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csillag1996 kérdése:

Már nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Amiotta 2014 oktoberébe összejöttünk baratommal. Anyám mindig beleszol a kapcsolatunkba ha veszekszünk ha viccelödünk mindenért engem szidd le meg lehordott mindek !!ki készülök előbb utobb rá megy a kapcsolatom
2015. jún. 3. 20:16
 1/4 Marko polo ***** válasza:

Hát szerintem egy kapcsolatnak nem kéne rámennie a szülők hülyeségére, bár nagyon sok kapcsolat megy rá...

De mit is tudhatok én 16 évesen...

2015. jún. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Le kell ülnötök és meg kell beszélni... mást nem lehet...
2015. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a felhasználó nevedben a 1 96 a születési éved, akkor nehogy már édesanyád beleszóljon a kapcsolatotokba, nem vagy már kisgyerek. Próbálj beszélni vele, ha nem használ, akkor ne avvassad be a részletekbe.
2015. jún. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ebbe lassan bele betegedek

Olyanokat mondott a sajá snyukám hogy alig hittem a füllemnek bele vésödött egy életre a szivembe

2015. jún. 3. 20:25

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!