Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek hol lehet szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tario kérdése:

Szerintetek hol lehet szerelmet vagy tartós kapcsolatot találni? 18/F

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék szeretni valakit, akivel igazán megértjük egymást. Átlagos srác vagyok, nincs bennem semmi különleges, de tudok igazán szeretni. Sok barátom azt mondja, hogy diszkóban szokás az ilyesmit,de nekem ott nem igazán megy.
2015. jún. 23. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Diszkóba nekem se megy sose. Neten sem az igazi sajnos tapasztalatból tudom.. 18l
2015. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem barhol, csak legyen jo dumad es kisugarzasod!:)

Legy nyitott, batran beszelgess akar idegenekhez is odamehetsz. Nalam a legfontosabb a humor es a hatarozottsag, gondolom meg sok lany van igy, ha ezek megvannak nem lehet gond :)

2015. jún. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

A barátnőmmel azért igazán jó a kapcsolatom, mert mielőtt összejöttünk egyikünknek se hiányzott senki, mindekettőnknek úgy volt a jó ahogy. Aztán megismertük egymást.

Mellesleg a baráti körödben, táborokban, házibuli, de szinte bárhol hozzászólhatsz egy lányhoz.

2015. jún. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D
2015. jún. 24. 07:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!