Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek hogy visszakapjam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy visszakapjam? Nagyon szeretem. Van még esélyem nála? Próbálom rövidre fogni. Bár nem könnyű.4 éve vagyunk voltunk együtt páromal nagyon jol megvoltunk kisebb nagyobb veszekedésekel

Figyelt kérdés
született egy kis babánk is aki most 4 hetes közbe ő összejött egy másik lánnyal aki nagyon messze lakik tőle .nem találkoznak egymással Facebookon irogatnak ... nekem tagadja az egészet nem mondja a szemembe h van valakije a kérdéseimre nem válaszol de folyton velem van mindennap ... szerintetek hogy viselkedjek vele hogy vissza kapjam mit tegyek h ujra az enyém legyen válaszokat elöre is köszönöm bunkok vagy primitiv emberek válaszát nem kérem
2015. jún. 24. 22:59
 1/3 anonim válasza:

szerintem és most lehet hogyha bunkó leszek sorry, de annnál többet h gyereket szültél neki nem tudsz tenni!

Ha ez nem elég egy férfinak az hülye!!

2015. jún. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát igen igazad van nemtudom hogy ezért van ugymond egyutt velem .... eszt szeretném kideriteni vagy még szeret e egyátalán
2015. jún. 24. 23:07
 3/3 Tudakozo + válasza:
Mond meg neki h legyen veled oszinte. H tudjad mire szamits. Mond meg neki h szereted. S h o h van vele. Akit nem erdekelsz nem erdemes vele elni me sokal tobb fajdalmat fog okozni mint boldogsagot ha nem szeret. Beszelj vele. Tisztazatok. Majd irj =)
2015. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!