Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek egy vasággyal 50...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy vasággyal 50 kilós, vagyis kisfiús testű srácnak van esélye a nőies, felnőttes kinézetű, formás csajoknál vagy neki maradnak a tini kislányok inkább?

Figyelt kérdés
2015. jún. 25. 12:01
 1/7 anonim válasza:
Hát valahogy így :)) de számít az is hogy milyen magas vagy.
2015. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?

Én is jártam már kövérrel, sovánnyal, csúnyával, modell-alkatúval...

2015. jún. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha magabiztos, jó a dumája, határozott akkor persze. :)
2015. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szűz, lapos 14-15 éves kislányok folyton tapadnak rám, de egy ilyen igazi formás, 18 éves nő észresevesz. Azt mondják túl kisfiús vagyok meg az is zavarja őket, hogy vékonyabb vagyok. Engem nem zavarna pedig, ha a csaj magasabb vagy ilyen 60 kilós, ha a súlyán látszik, hogy jól eloszlik és szép cicis, fenekes. :D
2015. jún. 25. 12:43
 5/7 anonim ***** válasza:
Maradnak a tini kislányok.
2015. jún. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
jó neked! elégedj meg ami jut!
2015. jún. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem vonz a börtönélet!
2015. jún. 25. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!