Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Bármi ötlet, mit tehetnék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aryl kérdése:

Bármi ötlet, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Van egy srác, legyen a neve ,,A". Nagyon tetszett nekem, kedves, aranyos, jó fej srác, ő írt rám, beszélgettünk is elég sokat. De egy idő után nem kereste a társaságom, én egyszer próbáltam utána újra beszélgetni vele, de nem olyan volt, mint régen, és ő továbbra sem keresett. Kb egy hónappal később elkezdtem egy osztálytársával beszélgetni. Ő legyen ,,B". Később össze is jöttünk, viszont mikor ,,A" meglátta ezt, akkor kikövetett, kilájkolta a képeimet, inkább elfordult amikor meglátott, és kezdetben ,,B"-vel is bunkózott. Ezt én megbeszéltem ,,B"-vel, de ő azt mondta, ,,A" nem akart tőlem semmit, mert megkérdezte tőle, mielőtt összejöttünk.

Lehetséges, hogy tagadta, vagy utólag döbbent rá, hogy mégis érzett valamit irántam? (,,A") Mert féltékeny, az egyértelmű.

Mellesleg egy barátnőm közben bekavart, nagyon örült neki, hogy összejöttem ,,B"-vel, mert akkor (bármilyen hülyén is hangzik ez, de) "az övé lehet" ,,A".


Azóta már eltelt 1 hónap, szakítottam ,,B"-vel, viszont ,,A"-t nem tudom kiverni a fejemből. Hamarosan itt a szülinapja, azon gondolkozom, hogy felköszöntsem-e. Mindenképp megteszem, csak gondolkozom. És vajon hogy reagálna? Lehet meg sem nyitná az üzenetem?

Ez veszett dolog, vagy még lehet bármit is javítani a kapcsolatunkon? Tudom, egyik osztálytársról ugrálni a másikra elég hülye dolog, de nem tudok mit tenni, utólag döbbentem rá, hogy nem szerettem ,,B"-t, de ,,A"-t nem tudom kiverni a fejemből. Valakinek bármi ötlete, hogy mit tegyek? Vagy ne reménykedjek, hagyjam a fenébe?

Kérlek komoly válaszokat adjatok, nekem ez fontos.:)

Előre is köszönöm.

16/L



2015. jún. 28. 18:10
 1/3 To7ka ***** válasza:

Szerintem Adorján kissé gyerekes, és igenis tetszettél neki, csak fogalma sincs mit kezdjen a lányokkal. Szegény szegény Adorján. Másik opció, hogy gyűjtögető, és csak pusztán rossz szemmel nézte, hogy más "megkap". (első valószínűbb). Bélusnak meg ahogy látom a szamár szerep jutott, nem is tartott sokáig.


Ha mindenképpen megteszed, miért gondolkozol? Fúú, nagyon imádnak a lányok mostanában mindenen gondolkozni (érettségi átlagon bezzeg nem látszik). Próbáld ki, legyél spontán. Legalább lezárod Adorjánt egy életre. Dobd fel neki, hogy szülinapja alkalmából meghívod egy fagyizásra, kávézásra, amit szeret egy Adorján úgy általában, és akkor érezzétek jól magatokat! Ne mond el Adorjánnak, hogy Bélust nem is szeretted, ne beszéljetek erről a témáról, kerüld el.


Nem hiszem, hogy tudnád csak úgy "hagyni a fenébe", járj a végére, veszítenivalód nincs... Csak hogy a barátod neve Adorján lesz, már ha ez veszteség.:))

2015. jún. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A probléma az, hogy A(dorján):D nagyon-nagyon kevésszer mutatta jelét annak, hogy esetlegesen tetszenék neki, amikor még beszéltünk. És tekintve, hogy egy iskolába járunk, láttuk is egymást, és olyankor köszöntünk is a másiknak, de együtt sosem mentünk sehova, Facebookon beszéltünk. (Félnék, hogy megint ez lesz, és nem tudnék mit kezdeni a ,,netes kapcsolattal", mert én nem arra vágyom. És néha próbáltam neki célzásokat tenni, hátha elmegyünk valamerre, de sosem kérdezett rá, én meg féltem elhívni őt bárhova is.) Az is eszembe jutott, amit írtál, hogy lehet nem tud mit kezdeni a lányokkal, de nem tűnik olyan félénk fiúnak. Igazi belevaló srácnak látom, de lehet félreismerem.

Nagyon tetszik nekem Adorján, felköszöntöm, de nem hinném, hogy (azok után, hogy személyes találkozásra az iskolán kívül nem igazán került sor), elhívnám valahova. De ez egy jó ötlet, talán másnál alkalmazom majd, köszönöm!:) Kicsit attól is tartok, hogy még csak válaszolni sem fog az üzenetemre.

Köszönöm a válaszod, ment a pipa!:) (Mellesleg sok helyen olvastam most a neved, és mindenkinek hasznos tanácsokat adtál, segítőkész vagy, nem csak ilyen kis troll, aki unalomból és röhögési célból regisztrált fel ide. Respect! :))

2015. jún. 28. 18:44
 3/3 A kérdező kommentje:

Gondolom senki sem olvassa már ezt a posztot, de gondoltam update-elek.

Igen, a probléma az volt, hogy még nem tudta mit is akar valójában, megijedt.

És bármilyen furcsán is hangzik, de rengeteg bukkanó után A és én együtt vagyunk 2016 nyara óta immáron majdnem 4 éve. :)

2020. ápr. 15. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!