Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 19 éves srác és 15 éves lány....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves srác és 15 éves lány. Nem túl nagy korkülönbség?

Figyelt kérdés

Mindig is 2-3 évvel idősebb barátnőim voltak, azért, mert a korosztályomon belül a legtöbb lány egyszerűen nem volt elég érett, intelligens a számomra. Aki meg igen, az általában foglalt volt, valószínűleg nem véletlenül.


Most viszont nem rég megismertem egy lányt, párszor randiztunk már. Nem csak hogy nagyon jól néz ki, de mérföldekkel értelmesebb, mint a kortársai, sőt, nagyon jól elvagyok vele. Először nem is akartam elhinni, mikor elmondta, hogy 15 éves, de tényleg annyi.


Tanácstalan vagyok. Én minden további nélkül összejönnék vele, de semmi kedvem ahhoz, hogy azt kelljen hallgatnom, mekkora pedofil vagyok.


2015. júl. 10. 02:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem tizenéves korban a 4 év korkülönbség bőven rendben van. Meg amúgy sem számít a kor szerintem, max annyiban hogy esetleg 2 különböző korszakban lévő embernek nehezen akad közös témája. De mivel ez nálatok ezek szerint nem probléma ezért én a helyedben nem gondolkoznék rajta :)
2015. júl. 10. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ebben a korban sok. Pár év múlva már nem.


Pedofil meg nem vagy, mert a lány elmúlt 14.

2015. júl. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A francokat sok... csak nyugodtan :)
2015. júl. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja 4 év korkülönbségre hogy sok az nézzen már szét az utcán pls.

Szerintem nagyon is rendben van. Nagyon sok pár van ahol tényleg nagy korkülönbség van pl. 10 év vagy több. Ne rágódj ezen ha tényleg tetszik a lány akkor hajrá. :)

2015. júl. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2015. júl. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Korkülönbségben nem sok, viszont én voltam olyan kapcsolatban, mint ti, a lány helyében. Alapból a kor nem számított, de engem zavart, hogy bárkinek nem mondhattam el, hogy a barátom 19 éves. Lassan-lassan már szeretett volna velem más dolgokat is csinálni, én viszont még nem voltam ott. Ha mindketten ismeritek magatokat, akkor nem lesz gond.
2015. júl. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem vagy pedofil, 4 év semmi.. a szereted és ő is téged sok szerencsét :) akkor lenne sok a 4 év ha ő 11 lenne te meg 15..
2015. júl. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!