Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek lehet belőle...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet belőle esetleg több?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A minap voltam strandon ahol volt egy srác, aki egyik barátnőm szerint, egész idő alatt amig ott voltam nézett engem. Egy párszor énis rá néztem, és tényleg engem nézett,pont engem. Aztán felvettem facebookon ahol nem jelölt vissza, igy irtam neki egy üzit, amit még nem látott...Mi a véleményetek, lehetséges lenne, h több legyen köztem és ez a srác között?

( a normális válaszokat, elöre is köszönöm)16L



2015. júl. 10. 07:05
 1/1 anonim válasza:

Ha nem jelolt vissza nem valoszinu

Inkabb keress olyat aki szoba all veled.de ami Biztos...a tiltott gyumolcs a legfinomabb ,bar aztan a vegen rajovunk megsee,,,,,:P

2015. júl. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!