Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy fiúnak mennyire számít a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak mennyire számít a lány szépsége? És a belső szépsége? Két külön 10-es skálán adjatok választ!

Figyelt kérdés

#fiú #lány #szépség #belsőszépség
2015. júl. 13. 08:47
 1/10 anonim válasza:
Így látatlanba?? :-(
2015. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Én lány vagyok,de úgy látom,hogy a külső kb. 8/10,a belső pedig valahogy 6/10. De ez a skálázás szerintem hülyeség,mindkettő számít,de egy kicsit jobban a külső.
2015. júl. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem 7/10 a szepseg ( de csak azért mert önbizalom hiányos vagyok és és nem tudom hogy milyen lehet ha csunyacskaval jelenek meg pl: elkezdenének cikizni, abnormalisozni stb) nem lehetek róla.. Nekem még sosem volt barátnőm és ha először lenne akkor ne úgy tapasztaljam meg az első élményeimet hogy jaj de csúnya pár vagy jó az ízlésed.. Hidd el megtetszene nekem 5/10 es is de érted.. Nem tehetek róla. Csak én is jóval szeretném megtapasztalni.


Belső pedig 8/10 ha már skálában kell mérni.


De amúgy mintha a lányoknak nem a 9/10-es fiúk jönnének be..

2015. júl. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg mára ebben az esetben megfordult a helyzet. A nőknek rettentően számítanak a külsőségek, a férfiak meg jobban értékelik a belsőt. Pláne, hogy nagyon kevés nőt látok az utcán, akiről azt mondanám, hogy húú ez tényleg ronda. Ergo 100-ból 98 nőt szépnek találok valamilyen okból. Ja, a másik ok, hogy a férfiak legnagyobb rétege - aki nem kigyúrt, jóképű és egoista - a fent említett női elvárásoknak hála összeteszi a két kezét, ha sikerül valahogy barátnőt szereznie. Nem tehetik meg, hogy nagyon válogassanak.
2015. júl. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

#4

Hát igen.


De sosem fognak adoniszokat találni mindannyian szóval ők is várhatnak nyugodtan az álompasira.

2015. júl. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%
10/10 és 10/10 egyik nélkül a másik szart sem ér ha párkapcsolatról van szó
2015. júl. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

#2: azért ne vetítsük ki mindenkire.

Én úgy vagyok vele, hogy a külső csak annyiban meghatározó, hogy ne legyen visszataszító az illető. Mert bizony ha valaki olyan külsőre, hogy - bocsánat - a rosszullét fog el a látványától, azzal akármilyen kedves, rendes, aranyos, nem tudnék ölelkezni, csókolózni, stb, stb.

Persze, hogy először a külsőre figyel fel az ember, meg aki azt mondja, hogy őt nem ragadja meg egy szebb külső, az hazudik. De nem ez a mérvadó.

Részemről kb. 10-ből 3.

A belső annál inkább meghatározó. 10-ből legalább 9. Ez nem azt jelenti, hogy tökéletesnek kell lennie, hanem azt, hogy hiába szép valaki, ha belsőleg valami nem oké, akkor nagyon hamar kiábrándító tud lenni. Ugyanez fordítva is igaz: nem érdekel, ha valaki nem a legszebb. Ha belsőleg minden oké, az kifejezetten vonzó.

2015. júl. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a külső mondjuk 8/10 és a belső is kb ugyanígy. Ha egy lány nem tetszik meg nagyon és nem fog meg valami benne (arca, kisugárzása, szemei, tekintete, mosolya - és még az, hogy ne legyen kövér) akkor képtelen vagyok járni vele. Nekem az csak úgy megy, ha szerelmes vagyok :) aki pedig külsőre aranyos és nagyon tetszik, annál belsőre sincs baj, vagyis a külső alapján lehet látni a belsőt :)
2015. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Számomra: Legyen meg egy bizonyos külső, ami nem kell, hogy hibátlan legyen, viszont a belső sokkal inkább számít.
2015. júl. 15. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sütikee03:') ***** válasza:
A külső megfog, a belső megtart.
2015. aug. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!