Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Komoly szándékai lehetnek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly szándékai lehetnek?

Figyelt kérdés

Baratom 21 eves, en pedig meg 15 vagyok. En vagyok eddig a legfiatalabb baratnoje, amin csodalkozott is, hogy johetett ossze ilyen fiatal lannyal. (persze nem banja)

Belsore nagyon hasonlitunk, vegre megtalaltuk azt az embert akire szamithatunk, meg akiben megbizhatunk. En regota szerelmes voltam bele es amikir elhivott egy esemenyre ott osszejottunk. Hetvegen nala alszok, persze egyszerre mondta hogy nem azert hiv at. Amikor vele vagyok ugyerzem meg rengeteg evet egyutt leszunk. Szerintetek lehetseges elso baratbol hogy o a nagy O? :)



2015. júl. 16. 10:55
 1/2 anonim válasza:

Túl fiatal vagy ő már rég nemi élete él te meg még 2 év múlva se biztos. És hogy ő a nagy ő kétlem .Szerintem keress saját korosztályodba. :)

És légyszi ne aludj nála egy fiút sosem az esze hajtja. :)

2015. júl. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal! :) Nagyon szeretem ot, szerintem a kor nem szamit. Nem keresek mast, nekem o az igazi. Eletemben eloszor tenyleg szerelmes vagyok. Nem fogunk semmi olyat csinalni, megbeszeltuk. O tenyleg nem olyan fiu. Benne megbizok es ha majd megtortenik az elso azt szeretnem hogy vele tortenjen. Meg megbecsul annyira hogy tiszteletben tartja az erzeseimet. :) En ugy erzem nagyon sokaig egyutt leszunk es annal is tovabb. :)
2015. júl. 16. 14:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!