Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti féltékenyek lennétek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti féltékenyek lennétek ha a párotok egy exükkel naphosszakat beszélgetnének?

Figyelt kérdés

2015. júl. 16. 20:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ez a velem történő beszélgetés stb rovására megy, azt tuti szóvá tenném..
2015. júl. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem nézném jó szemmel.
2015. júl. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én se
2015. júl. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Féltékeny típus vagyok és irgalmatlanul zavarna.
2015. júl. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A barátom több exével is jóban van, beszél velük, bár nem naphosszat. Az én exem az egyik legjobb barátom és sokat beszélgetünk.

A barátommal több, mint egy éve együtt vagyunk és ebből még nem volt probléma. Mindketten a helyén kezeljük az érzéseinket. Tudom, hogy a barátom egyik exének még mindig bejön a barátom, ettől függetlenül nem zavar, hogy vele táncol táncórákon, mivel tudom, hogy ő nem érez többet iránta.

Van egy srác akivel jóban vagyok és szeret engem (tényleg, kicsit talán túlságosan is komolyan gondolja, már egy éve teljesen rám van függve), de nem érzek iránta szerelmet és ezt neki is megmondtam. Ő ezt felfogta és tiszteletben tartja. A barátom nem repes tőle, de dolgozom rajta, hogy egyáltalán ne zavarja.

Ha megvan a kölcsönös bizalom, nem kell, hogy zavarjon. Ha úgy érzed, nem csalna meg, legfeljebb említsd meg neki, hogy ez neked nem esik jól. Nagy baj nem lehet belőle.

2015. júl. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy miről. Egy sima beszélgetésben nincs semmi. Ellenkező nemű barátai meg neki is lehetnek.

Nekem például exem az egyik legjobb barátom (már a kapcsolat előtt is az volt), és tudom magamról, hogy az, hogy vele beszélek, semmiben nem befolyásolja a barátnőm iránti érzéseimet.

2015. júl. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!