Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiuk, lanyok! Ti nem neztek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, lanyok! Ti nem neztek irigykedve azokra akiknek osszejott a kapcsolat? 14l

Figyelt kérdés

Eloszor is ne haragudjatok az ekezetekert, telefonrol irok.

szoval az a helyzet, hogy amikor latok egy szerelmes part mindig nagyon boldog vagyok, mert ok boldognak latszanak es orulok, hogy egyutt boldogok, de utana magaval ragad egy szomoru erzes, pedig nekem is osszejohetett volna, csak a fiu baratsagot akart, de ez mar megint mas. Nektek nem szokott szomorusagot, vagyodast eloidezni? Es meg egyszer bocsanat az ekezetekert! :)



2015. júl. 17. 02:52
 1/9 anonim válasza:
100%
nekem speciel nem, sőt én még utálom is ha az orrom előtt nyalják egymást
2015. júl. 17. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
De, pontosan így vagyok. Van kedved beszélgetni? Nem vagyunk egy korosztály (én 24), ezért csak csevegnék -ha ez jó, írj. :)
2015. júl. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát én állandóan magányos vagyok és mindig betalálnak a szerelmes párok. Elég szarul esik hogy csak látom a dolgot és nem éltem át még soha sem :/ 18F
2015. júl. 17. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Milyen ékezetekért? Nem is írtál ékezeteket. :)


Nekem nem olyankor szokott előjönni. És tényleg ne vedd sértésnek amit mondok, de én nem hasonlítgatom a saját boldogságomat másokéhoz. Járom a magam útját.

2015. júl. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

miért irigykedjek?

én amikor párt kerestem akkor sem voltam irigy rájuk, hanem tettem a saját boldogságomért...kerestem tovább a megfelelő partnert :)


22F

2015. júl. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, van barátom, de a te korodban még bőven úgy gondoltam, hogy sose lesz, mert nem is kell. Nem is értem a mai gyerekek mit akarnak ilyen korán csajozni-pasizni, meg szexelni, majmolni a nagyokat. Lelketlen dolog az egész, miközben a legtöbbjük egyáltalán nincs rá készen, csak károkat okoz ez bennük, na meg rossz tapasztalatokat szereznek. Nem csoda, hogy nem is tudnak megérni, ha sosincsenek egyedül, magukba mélyedve, mindig csak másoknak játsszák magukat, miközben azt se tudják kicsodák. 14 évesen már szerelmi csalódás? Ne nevettess már. Mit foglalkozol te még ebben a korban más fiúk, lányok szerelmi életével? Összejött nekik, ennyi, de egy külső kép még nem sok mindent mond el a kapcsolat belső dinamikájáról. Ha boldogságot látok, akkor az jó, ha nem, az nem, egyéb közöm nincs is az életükhöz, nem is vonatkoztatok egyből a magaméra. Te is szakadj el egy kicsit az ego-váradtól, meg úgy mindenki más helyzetétől függetlenítsd magad és rájössz: nem áll meg az élet a te pöttömnyi, gyerek szívvel átélt csalódásod láttán. Ne szomorkodj hát, meg ne vágyódj, inkább nyisd ki a szemed és értékeld, ami most megvan neked még és a tiéd, mert könnyen elillan.
2015. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolso! Kerlek ne iteld meg ismeretseg nelkul, csak a korom alapjan hogy mi valo nekem es mi nem. Nem ismersz, igy kerlek ne itelkezz. Koszonom.
2015. júl. 17. 11:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Irigykedni, szomorkodni? Isten ments! Idegesít, amikor a buszon ott állok egy szerelmespár mellett, azt már fröcsög rám a nyáluk, annyira egymásba gabalyodtak... Elég problémám van kapcsolat nélkül is... Én afféle "örök szingli" típus vagyok, de nekem így tökéletes. ^^
2015. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
14 évesen én is irigykedtem olykor, de már kinőttem. Elmúlik. Van időd, bőven...
2015. júl. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!