Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Magasabb vagyok a pasimnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magasabb vagyok a pasimnál mit tegyünk?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok és 175cm magas a barátom pedig 165cm magas, ez így elég kellemetlen számunkra, de mikor 2 éve összejöttünk még egyforma magasak voltunk, csak sajnos én megnőttem, de nagyon szeretjük egymást.

Van e valami módszer a növekedésre vagy esély rá?

Vagy hogy leplezzük?



2015. júl. 21. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel amúgy? Titeket zavar? Ha nem, akkor a többivel nem kell foglalkozni..
2015. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hordjon a pasid magassarkútxdd nem amugy ezzel nemtudtok mit kezdeni de hát ha szeretitek egymást nem számít mások mit mondanak;)
2015. júl. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szeretjük egymást, csak furcsa lenézni rá:D
2015. júl. 21. 19:28
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne zavarjon.
2015. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Na, ha te itt kérsz tanácsot, akkor nem sokáig tart már ez a kapcsolat.
2015. júl. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát természetesen hordjon magas sarkút, ez elvárás. :D

Viccet félretéve:

nekem három exem is magasabb volt nálam, pedig én jóval magasabb is vagyok mint a barátod. :D


Amúgy nem tudtok mit tenni, de nyilván, ha szeretitek egymást, akkor ebből nem adódik probléma. Elhiszem, hogy kellemetlen, de igazából kit érdekel? Ez egy olyan tényező, ami nem rajtatok múlik. Igen, lesz majd, aki furcsán néz rátok, esetleg ki is nevet, de az nem tudja, hogy mi az igazi szerelem.

Drukkolok nektek. :)

2015. júl. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozzatok masok velemenyevel! Ha szeretitek egymast, nincs semmi problema.
2015. júl. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!