Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Srácok, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Elsősorban a húsz év körüli fiúktól várok választ.

Tehát úgy húsz éves fejjel összejönnétek egy ilyen 17 éves lánnyal?

Külső: Homokóra alak, csinos, 164cm, középhosszú gesztenyebarna haj, szeplők, zöld szemek, szemüveg. Az egyetlen hiba pedig, hogy narancsbőrös a combja.

Belső: Intelligens, talpraesett, mos, főz, takarít, imádja a vicceket, szereti a focit és a gyerekeket, vidám, viszont könnyen fel lehet dühíteni és ha nagyon megbántják, nehezen bocsát meg és nem felejt. Imád enni, lustálkodni és főzni, sütni. Ha ideges, takarít, meglátja a rosszat az emberekben és szókimondó. Ha valaki nem szimpatikus neki és mégsem ad neki hangot, akkor is biztos észrevehető, ha nem tetszik valaki.

Szóval csak erdekelne, hogy a rossz tulajdonságai-mind külsőleg, mint belsőleg, mennyire zavarna-ellenére, el tudnátok-e képzelni egy hosszútávú kapcsolatot.


2015. júl. 22. 18:52
1 2
 1/12 xyz6666 válasza:
Simán! Kár hogy, lassan 30 leszek. :-(
2015. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szereti a focit - hát ha nem kell vele magyar ligát nézni, akkor oké :D


Imád enni, lustálkodni - inkább imádhatna mozogni, sportolni :) ennek kárát max a narancsbőr látná.


meglátja a rosszat az emberekben és szókimondó - nem baj, ha nem haragszik meg, ha neki is a szemébe mondják a hibáit, és hogy mi nem tetszik :)


Mindezek ellenére szerintem igen, nekem is vannak hibáim, amikről tudok is. Leginkább külső függő lenne szerintem, (alapból ezen múlik hogy felkelted-e valakinek az érdeklődését). A háziasság meg szerintem egy különösen nagy és ritka érték, főleg manapság :D


20/F

2015. júl. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem

25/f

2015. júl. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Simán talaálhatsz valakit :D23F
2015. júl. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Igen :D 20/f
2015. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 opened paradise ***** válasza:

Én nem szeretem a focit,de ebben semmi olyan sincs,ami miatt ne tenném.

20

2015. júl. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"Az egyetlen hiba pedig, hogy narancsbőrös a combja"


Az kimaradt a felsorolásból, hogy SZERÉNY

2015. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem hangzik rosszul.

De sújt nem írtál lehet veszélyes a dolog :D

19/F

2015. júl. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Alig 60kilo, vékony lány 😄 koszonom, a barátnőmet nemrég hagyta el a pasija és a nagy veszekedés közben felsorolta a hibáit es teljesen maga alatt van. Szerettem volna megmutatni neki, hogy vannak, akik a hibáival egyutt is szeretne.
2015. júl. 22. 19:37
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát, én gyűlölöm a focit, de ettől eltekintve a megadott "paraméterek” alapján simán járnék.

19/f

2015. júl. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!