Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti miket csináltatok 2....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket csináltatok 2. randin? Meddig mentetek el?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
na olyanom se volt még sose..
2015. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A szökőkútig, ott leültünk és beszélgettünk, de útközben megálltunk fagyit venni...ja és csók is volt, de azért nem ettük meg egymást mindenki szeme láttára, ja és persze megfogtuk egymás kezét
2015. júl. 28. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
fogdosás ezerrel, mellek, fenék, csók, volt itt minden :DD
2015. júl. 28. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát attól függ, mennyire volt élménydús az első randi, mennyire tudtatok egymásra hangolódni. Én annak a híve vagyok ,hogy szeretem a másik felet jobban megismerni mielőtt bármi is történne. De szerintem a második randi VÉGÉBE a csók is bőven belefér , HA olyan a szitu.

Nekem volt olyan randim , ahol a csávó csak a 6. vagy a 7. randin csókolt meg.


20/L

2015. júl. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!