Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretői státuszban lennék?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői státuszban lennék?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, aki tőlem kétszáz km-re él, és van egy velem egykorú barátnője, ha tud alibit találni, mégis leutazik hozzám, még ha csak pár órára is. Elmondása szerint szerelmes belém, de őt is szereti. A lány nem tud rólam, én viszont tudok róla.

A fiúval két éve ismerjük egymást, mindig is volt köztünk egy bizonyos vonzalom (én 18, ő 23).

Azt mondta, ha elvégeztem az iskolát, szeretne velem élni, de jelenleg zavaró neki a távolság.

Ez szeretői szerepnek minősül?


2015. júl. 30. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nos, szerinted? Teljesen egyértelmű...
2015. júl. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerinted?! Csak teszi neked a szépet és ő meg éli világát és fűvel fával összefekszik. Az is lehet rajtatok kívül van 3. vagy 4. szeretője is. Sose akar majd veled együtt élni az csak azért mondja, hogy még egy kis időre magához láncoljon. Se téged se a ,,barátnőjét"ne m szereti csak magát szereti, de számít egyáltalán az én szavam? Úgyis te már eldöntötted magadban, hogy hiszel neki nem?
2015. júl. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Én is hasonló helyzetben vagyok :/
2015. júl. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Második: Ezért is vagyok teljes mértékben összezavarodva, ha csak "játszana", nem utazna 3-4 óra hosszát azért, hogy - még ha nem is történik semmi - pár órára lásson... :(
2015. júl. 30. 14:18
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha le is feküdtél vele akk igen.

Ha nem akkor nem, csak "barát".


Melyik történt??

2015. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Két szeretőt tart egyszerre (legalább is te ennyiről tudsz). Az sem kizárt persze, hogy a "barátnője" nem is létezik és csak te vagy az egyetlen, de akkor is szerető.
2015. júl. 30. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Vedd fel a kapcsolatot a barátnőjével és mondj el neki mindent és kiderül majd hogy kit választ.
2015. júl. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A pofám leszakadna a helyedben! Még tudod is hogy van barátnője, nekem ez gusztustalan, sajnálom! Nem fog ez együtt élni veled, úgy fogsz nála menni ahogy jöttél, illetve azt fogja csinálni veled, amit most a barátnőjével. Azért utazik ennyit érted, mert ő ezt szereti, ilyen fajta. Hajtja a csajokat, ez ad neki adrenalint.
2015. júl. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem akarja, hogy tudjam a nevét. Szeretem, de nagyon "gyorsan" jöttek össze, munkahelyen ismerte meg, pénteken volt egy vitánk, nem beszéltünk, hétfőn közölte velem, hogy van barátnője.. :) Azzal próbált akkor nyugtatni, hogy teljesen az én klónom, megszólalásig ugyanolyan, mint én, de hát nem tudom, mit higgyek... Szerdán jönne, de őszintén szólva egyre inkább elbizonytalanodom, hogy mondjam-e le, vagy sem.
2015. júl. 30. 15:10
 10/10 anonim ***** válasza:

Lehet egy másik eshetőség is... Lehet, hogy bizonytalan a srác, tapasztalatlan, nem akar/mer tovább lépni Veled, és ezért csak kitalálta a másik csajt.


Én 20 évvel idősebb vagyok Nálatok, csak kapkodom a fejem, hogy milyen iramban "randiznak" a fiatalok manapság. Amit az itt író fiatalok 1-2 hónap alatt haladnak egy kapcsolatban, az nekünk 1-2 év volt, amikor én voltam 20 éves.


Ha az ember dolgozik, és barátnője van, nincs ideje 3-4 órákat utazgatni csak azért, hogy nézze a szép szemedet. De ha szerelmes - és akkor nyilván nincs más barátnője -, akkor érdemes 3-4 órát utazni csak azért, hogy nézze a szép szemedet.

2015. júl. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!