Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit szólnátok, ha a pasitok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a pasitok egy másik lánynak is ugyanazt írná mint nektek?

Figyelt kérdés
pl.azt,hogy milyen szexi,milyen gyönyörű,meg hogy megdugná. de azt nem hogy szeretlek,azt nem írja neki

2015. júl. 31. 16:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Kidobnám a pi*ába.. Velem ne szórakozzon a kö*ög.. Ezt tenném :)
2015. júl. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23L
2015. júl. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ugyan azt mint az első

21/L

2015. júl. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pasi vagyok,erre azt tudom mondani,hogy nem csak egy szexi lány van a földön,nem csak egyet dugnék meg.

Viszont ha kapcsolatban élek,vagy kavarok valakivel,akkor ezeket a dolgokat nyilván hanyagolom.

2015. júl. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nos kedves kérdező...én épp ezt élem meg csak a párom írogatja a srácoknak a félreértelmezhető üzeneteket, amiben igazából "játszik" velük.


Nem jó érzés, sőt mi több bizalmatlanságra ad okot. 2x-i figyelmeztetés után a mai napon úgy döntöttem véget vetek a kapcsolatnak. Hidd el , ha valaki ilyet ír egy másik embernek és kapcsolatban van akkor az NEM ÉREZ TISZTÁN a másik iránt!


26F

2015. júl. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Öhm... Beszéld meg vele mindenképp. Azt viszont ne várd, hogy ne nézzen rá másra, én ezt sosem vártam el tőle. Mert ahogy mondta férfi hozzászólónk, nem egy szexi lány van, nem egy csaj, akivel szívesen összefeküdne. És ezzel semmi baj, egészen addig, amíg 1: meg nem teszi 2: nem hangoztatja túl gyakran.

Valld e, neked is bejönnek srácok külsőre, de őt szereted. Csak benned van annyi, hogy nem hangoztatod. De mindenképp mondd el neki, hogy ez neked nagyon rosszul esik.

2015. aug. 2. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!