Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A fiúknak joguk van megcsalni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúknak joguk van megcsalni a lányokat?

Figyelt kérdés
Elvileg ez már a 21.-dik század igy magyaroszágon is vannak extrem kapcsolatok így elvileg a fiúknak joguknak van megcsalni a lányokat akár a tudtuk nélkül vagy tudtukal és a lányoknak ezt el kelenne viselni nem?

2015. aug. 1. 10:40
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek joga van a megcsalásra, ez állampolgári jog.
2015. aug. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Mivel mar a noknek is vannak jogaik ezert nem mert egyenlo emberek ok is. Afrikaban a torzseknel a mai napig okes hogy megcsaljak az asszonyt es torodjon bele mert ott olyan tarsadalmi helyzet van, de itt nem. En megcsaltam a legutobbi baratnomet, de az megerdemelte. Ez is hibanak szamit hiaba megerdemelte
2015. aug. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim válasza:
100%
ezzel nem értek egyet. Miért jó az ha megcsalod akit elvileg szeretsz?
2015. aug. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
86%
Hát ez egy rohadt nagy f@$zság. Az egy dolog hogy ha valaki nyitott kapcsolatba van ami szintén hülyeség szerintem, de rohadtul nincs joguk, ha megtudnám hogy a barátom egyszer is megcsalt akár egy csókkal is úgy raknám ki mint macskát ....
2015. aug. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
napi idióta
2015. aug. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
87%
Remélem ezt a kérdést nem gondoltad komolyan...-.-'
2015. aug. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
54%
hogy érted a jogot? hát konkért § nincs rá sztem, de amúgy van joguk persze, már ha egy szexkalandot egyáltalán lehet megcsalásnak nevezni. nekem ez mindig fura volt, most ha én együtt vagyok vkivel 2 éve, de ne adj isten egy házibuliban összejön vkivel hirtelen egy kaland, attül még nem változik az érzelem a párom irányába, és nem gondolom, hogy megcsaltam volna. sőt, el is mondom neki, max lehülyéz meg 2 napig haragszik, aztán minden ok. de ez sztem így normális, aki meg azt mondja, hogy fiatalon ő sosem kalandozgatott másfele is a párján kívül, az vagy hazudik vagy nagyon elnyomja a vágyait, ami meg nagyon nem egészséges.
2015. aug. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 Nem mondod :D ***** válasza:
71%
Nem értem, hogy miért veszitek komolyan a kérdését annak, aki még írni sem tud helyesen? Amúgy meg, azzal alapból gáz van, aki ilyeneken gondolkodik.
2015. aug. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
71%
Nagyon nincs joguk és a lányoknak sem!!
2015. aug. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
83%
Igen, joguk van a férfiaknak megcsalni a nőket, 2015. január 1-jétől lépett hatályba ez a törvény, és amelyik lány ezt sérelmezi, gyorsított eljárásban 3-5 év szabadságvesztéssel sújtható.
2015. aug. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!