Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ki mennyi idö után költözött...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mennyi idö után költözött össze a párjával?

Figyelt kérdés
ki kezdeményezett? Miután össze költöztetek jobban ment a dolog, vagy csak rosszabb lett a kapcsolatotok? Kort is írjátok oda kérlek! 13/L (szingli )

2015. aug. 1. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
13 évesen miért érdekelnek ilyen dolgok?:D És miért fontos, hogy szingli vagy? Áh nem értem én ezt...
2015. aug. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért kérlek szépen, hogy ne gondolja pár okos h rólam van szó!
2015. aug. 1. 16:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Én gondoltam, hogy nem te akarsz összeköltözni a pároddal (aki nincs a jelek szerint, amit még mindig nem értem miért kellett odaírni) de akkor se értem miért, bocsi
2015. aug. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy év után a barátom hozzám költözött és ő csak 16 éves, én egy pár évvel idősebb vagyok de ebbe most ne menjünk bele. Vészhelyzet volt és csak azért, de nagyon jól megvagyunk. Ugyan olyan jól mint azelőtt.
2015. aug. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A 13 évesek nyilván nem költöznek össze a párjukkal, mért érdekel ez annyira?
2015. aug. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Engem ezek érdekelnek a jövöre tekintve! Kellenek tapasztalatok! Nem akarom elrontani az elején!
2015. aug. 1. 17:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Más tapasztalata nem fog neked segíteni, hogy majd te mikor költözöl össze a pároddal... Ezt ti fogjátok egyedül eldönteni, mikor lesz alkalmas.
2015. aug. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!