Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet-e még egy esély? (FONTOS! )

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e még egy esély? (FONTOS! )

Figyelt kérdés

A barárnőm egy hét után dobott egy másik fiúért, pedig semmi probléma nem volt. 2 hét múlva hívott, hogy sajnálja, meggondolatlan volt, semmi oka nem volt rá. Tényleg bocsánatot kért, amit egy 12 éves csajtól nem gyakori... Beszelgettünk és annyiban maradtunk, hogy csak barátok... 1 hét "barátság" után megkerdezte, higy adnek e neki még egy esélyt. Hozzátette, tudja nem érdemli meg, de bízzak benne! ( Személyes tapasztalat, 2 lány már eljátszotta, de ők mások voltak... )

Fiúk vélemény! Mit mondjak neki??? Lányok is adhatnak tippeket! :) (Esetleg hogyan beszeljek vele, miről, mit csináljak stb.)

Köszi!

F12



#szerelem #fontos #Még egy esély
2015. aug. 1. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem érdemel még egy próbát..nem lesz más a helyzet.
2015. aug. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Csak nekem nem volt 12 évesen szerelmi életem a plüsseimen kívül? xdd Ennek ellenére kerestem én a szerelmet, csak a fene se tudja már minek. :"D Nem mondom, hogy nem lehet szeretni 12 évesen, mert lehet. Egy hároméves is tud szeretni. (Az teljesen mindegy, hogy nem szerelmileg.) Igazából én csak akkor venném komolyan a lány szavait, ha élőben beszélhetnék és látnám az arcát. Valószínűleg, ha tényleg szeret és vissza akarna kapni, sírna. De ehhez sajnos (nem leszólásként, de ez így van, ezt fogadd el, én is voltam ennyi idős, azért írom) egy 12 éves kislány nem elég érett. Egy kapcsolathoz meg kell érni. 1 hét után dobott, majd 2 hét után hívott... Ez rohadtul nem az érettség jele, csak gondolom őt is faképnél hagyták és "Ha nincs ló jó a szamár is" elven vissza akar menni hozzád, csak tudnám miért szerves része 12 éves kislányoknak a szerelem. Persze-persze, mondom, én is akartam kapcsolatot, értem én. De nem hiába nem volt nekem sem akkor. Nem elég meggondolt (mint ahogyan az a történetből is látszik) egy ilyen korú ember ahhoz, hogy igazi felelősséget vállaljon egy érett kapcsolathoz. Most azt mondod, hogy milyen egy népművészeti agyagedény vagyok, de 4 év múlva te is így látod majd ezt...

Node várj, most olvasom újra és "2 lány már eljátszotta". Mi ez? Ifjabb Don Juan és Maricsuji?

2015. aug. 2. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!