Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Egy 16 éves lány, és egy 20...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 16 éves lány, és egy 20 éves fiú korban szerintetek mennyire jó, illetve hátrány?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon aranyos lány, nagyon eltudunk lenni egy hullámhosszon vagyunk úgy érzem. Mindig megtud mosolyogtatni, nevettetni szóval egy cukor. De ez oda vissza. :) Élőben is, és írásban is eltudjuk egymásnak ezt érni. Nagyon úgy néz ki a dolog, hogy összejövünk de lenne Tőletek egy kérdésem. Szerintetek jó, ha egy 20 éves fiú, és 16 éves lánnyal létesítene párkapcsolatot ? 20/F

2015. aug. 6. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást :)
2015. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ideális korkülönbség :)
2015. aug. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha szeretitek egymást, akkor a kor nem lehet akadály ;)
2015. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül a kor lehet az akadály. Mi így vagyunk a barátommal csak fordítva. Ő a fiatalabb, ami egyébként egyáltalán nem látszik rajtunk, de attól még sok mindenben megnyilvánul. A legfontosabb az, hogy ő még suliba jár, én meg dolgozok, ami azért sokszor rossz. Teljesen más ez miatt a kettőnk élete, ami okoz nehézségeket. Nem tudom nálatok ez hogy van, de ennyi korkülönbség még nem számít. Lényeg hogy szeressétek egymást. :)
2015. aug. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Ideális a korkülönbség :)
2015. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van. A korkülönbség is megfelelő.
2015. aug. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

volt egy "rövid románcom" egy 20 éves fiúval. Odáig voltam érte meg vissza, mert... Nem is tudom miért. Mindent szerettem benne. Persze, hogy elvégezte a sulit, jogsija van, dolgozik imponált, de nem ezért voltam érte oda. Sokkal inkább az érettsége, hogy egyszerre tudott lenni komoly és szórakoztató ha arról volt szó. Azonban ahogy észrevette, hogy elérte a célját, megkedveltem, és szeretnék többet (tehát egy kapcsolatot) akkor egyből meghátrált és elküldött.

Szóval a lényeg: ne legyél farok és akkor működni fog :D Alapesetben a 4 év így ebben a felállásban pont jó :)

2015. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Oké én leszek a gonosz... Mindenki jön ezzel a "ha szeretitek egymást" szöveggel.

A lány még fiatal, tudnod kell, hogy te sokkal többet láttál a világból, az ő korának 1/4-ével vagy idősebb. 4 év alatt, főleg gimiben, nagyon sokat változik az ember.

Bár nagyon örülök, hogy te tényleg komolyan gondolod, de kérlek gondolj bele, hogy ő még iskolába jár, te meg vagy egyetemre/főiskolára vagy dolgozni. Lehet egy lány érett a korához képest, de biztos nem olyan önálló mint te. És ez gondokat okozhat.

2 év múlva már azt mondanám működhet a kapcsolat (Úgy számolom, hogy az idősebbik kora, osztva 2-vel + 7 év a minimum életkora a partnernek, ugye az elfogadható korkülönbség egyre nő a korral)

DE. Ezek a szabályok azért vannak ki találva, hogy megóvjuk az, elsősorban, kiskorúakat a manipulatív/pedofil partnerektől.

És mivel látom rajtad, hogy tényleg belegondoltál, hogy helyes-e amit csinálsz és nagyon őszintének és szavahihetőnek tűnsz... Én azt mondom, ha ilyen természetesen közeledtek egymáshoz, elfogadható lesz. Annyit mondanék, hogy tartsd észben a korkülönbséget, és legyél nagyon türelmes!

Nagyon remélem, hogy minden rendben lesz és sok sikert!

2015. aug. 8. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Hello :)

szerintem nem szamit a kor ha megertitek egymast.

En es a baratom fel eve vagyunk egyutt en 15 eves vagyok o pedig 21 eves. :)

Igen van koztunk 6 ev de mivel ertelmesek vagyunk jol kijovunk egymassal.

Ő egyetemre jar es dolgozik.

en pedig gimibe de szeretjuk egymast es a szuleink is elfogadtak a kapcsolatunkat pedig tanult emberek! :)

2015. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!