Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nem tudom hogy hódítsam meg a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogy hódítsam meg a kiszemeltet, mert van egy vetélytársam. Mivel tudnám esetleg megfordítani a kockát? (15F)

Figyelt kérdés

Szóval, vázolom a szituációt:


(random nevek)

Van "Szilvi" a kiszemeltem

Van "Pisti" a haverom


A lényeg hogy nagyon jól mentek a dolgok Szilvivel. Mentünk minden felé kettesben stb, kb egy hónapja kezdtük el ezt, és nagyon kedvelem, kedves talpraesett lány, és a lényét szeretem, és az csak ráadás hogy szép is. Az a lényeg hogy még nem indult be teljesen a dolog amikor Pisti megjelenik, és Pistiről azt kell tudni hogy inkább a testével hódit, és amióta egy hónapja szakított vele a barátnője azóta (én úgy látom) csak bepróbálkozik mindenkinél (kb hónap alatt 10 lánynál próbálkozott be) és úgy néz ki hogy ez bejött Szilvinél és elég látványosan most én vagyok úgymond a #2. Nos, nem tudom hogy jól tettem-e de én elmondtam Szilvinek, hogy ezt így látom. Remélem erre rá jön ő is, és visszajön hozzám, de ebben nem vagyok biztos.


Mivel tudnám esetleg megfordítani a kockát?



2015. aug. 10. 18:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszer majd be nő a feje lágya "Szivinek" és "Pistinek". Szilvi vagy rájön, hogy unalmas gyerek a Pista vagy megunja. Pista meg réön, hogy ha hosszabb távú kapcsolatot szeretne, nem a testével kell hódítani. Szerintem nem lesz hosszú akapcsolatuk, max.2-3 hónap. Sok szerencsét!
2015. aug. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is ezt remélem, ez megnyugtató hogy nemcsak én gondolom így. Köszi a biztatást :)
2015. aug. 10. 19:32
 3/7 A kérdező kommentje:

Vagy ha nem, akkor az ilyen csajt ott kell hagyni.

Nem?

2015. aug. 10. 22:18
 4/7 anonim ***** válasza:
Dede. #1-es.
2015. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha tényleg el akarod érni hogy Pisti kilépjen a képből, egyetlen egy dolgot ne csinálj: Ne kezd el sértegetni őt Szilvi előtt.


" A konkurenciát sosem ócsároljuk".


Arra biztatnálak inkább, hogy add el magad Szilvinek. Ne nyomulj. Próbálj meg a közelében lenni és megmutatni hogy értékes számodra, és felhívni a figyelmét arra hogy milyen jól érezte magát veled.


Pl.: Emlékszel amikor elmentünk sétálni és mennyit nevettünk? Jól érezted magad velem?


Ezekkel a mondatokkal kicsit vissza hozod a jelenbe, és talán belátja hogy értékesebb vagy mint Pisti, aki csak a szere megy teszem azt.

HA Szilvi még nem elég tapasztalt a férfiak terén, lehet bele fog esni Pisti csapdájába, de akkor azzal téged is bukott :)


26F

2015. aug. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Numberonee válasza:
Ne keresd mostanaba Szilvit. Es hianyozni fogsz majd neki:)
2015. aug. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszait, és mindegyiket megpróbálom ötvözni, és a legjobbat kihozni belőle.
2015. aug. 12. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!