Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Csajok ha már van egy pasitok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ha már van egy pasitok akkor már sz@rtok a barátnőtökre?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm akivel már szinte hugizuk egymást. Heti 4x tuti megbeszéltünk mindig egy talit és bementünk a városba vagy csak átmentem hozzá és filmet néztünk meg beszélgetünk /Megkérdezem hogy hogy vagy és órákig képes ecsetelni hogy mi van vele és hogy mi minden történt..stb./. Tipikus csajos napokat tartottunk ha lehet ilyet mondani :D

De mióta van pasija minden megváltozott.

Nem azt mondom hogy nem számítottam rá hogy kicsit ki leszek szorítva és másodlagos leszek de b@sszus Felhívom hogy "miújság" annyit mond rá hogy "semmi akarsz még valamit?"...O.O

és már lassan ez megy 2 hónapja...

Én ezzel most úgy vagyok hogy ha a pasijára van egy kis ideje rám is lehetne..Ez most lehet önzően hangzik meg egocentrikusan de akkor azért még is csak barátnők vagyunk....vagy nem?



2015. aug. 11. 22:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
figyelj.. én az exemmel ugy intéztem ezt el hogy akármikor találkozhat vele. És jól is működött. Nem vesztek össze, nem lett féltékeny rám a barátnője
2015. aug. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
am kérdezd meg hogy miért lett flegma
2015. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

jól intézted..Bár én ezt nem értem..elhívom valahova vagy csak átmennék hozzájuk max 1 órácskára de neki sosem jó. nem ér rá..ezer meg egy kifogása van.

Én ilyenkor mégis mit tegyek..?!! Sz@rjam le és lesz ami lesz?!

2015. aug. 11. 22:13
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

En sosem hanyagoltam emiatt egy baratnomet sem,bar ez en vagyok.

Szerintem a legjobb megoldas,ha mindent megbeszelsz vele,de lehetoleg szemelyesen. Ha valoban ilyen jo baratnok vagytok,elobb-utobb dulore fogtok jutni.

2015. aug. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

terveztem már a beszélgetést..nem várok vele sokat most hétvégén átmegyek hozzájuk és megbeszéljük..Remélem megoldjuk.

Ha pedig nem és jön nekem a rengeteg kifogással meg mesével..akkor részemről ennyi volt.

2015. aug. 11. 22:29
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
figyeld meg, amint szakítanak hozzád megy majd sírni!
2015. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, erre én is kíváncsi lennék miért kell tojni a barátnőkre ha valakinek lesz pasija. :D -.- Van(inkább volt) egy barátnőm, akivel ovi óta tartjuk a kapcsolatot, azóta nagyon jól kijöttünk. Lett barátja, onnantól "nem volt rám ideje", állandóan jöttek a kifogások, amiért nem ér rá. -.- Egy idő után már nem is kerestem, akkor maradjon magának, meg persze a pasijának... Nem értem az ilyeneket, ha összevesznek a csávójukkal nem marad senkijük, mert minden barátnőt elüldöznek? o.O

Nekem is van barátom 2 éve, komoly kapcsolat, de nem felejtem el a barátnőimet sem, ugyanúgy kommunikálok velük, mint korábban... Felnőtt korban megértem ha a munka, gyereknevelés mellett kevés idő jut az ismerősökre, de ebben a korban... Van aki suli mellett melózik, sokat tanul, úgy megérteném, de ez a barátnőm egyiket se... 17/L

2015. aug. 12. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Jó tudni hogy nem csak én fogom ki az ilyen "barátnőket"
2015. aug. 13. 22:38
 10/12 anonim válasza:
szia végül megbeszéltétek?
2015. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!