Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna, ha a barátotok 'filmbolond' lenne?

Figyelt kérdés

(A filmbolond helyett nem jutott más szó az eszembe, csak a 'filmszexuális', meg a 'filmb__i', úgyhogy inkább maradt a filmbolond, bármennyire is gagyin hangzik.)


Tehát nagyon szeretek filmeket nézni, és nagyon érdekelnek a filmkészítési műveletek. Nyáron naponta legalább 1-2 filmet megnézek, de mivel nem a tipikus edem szendlörös vagy tvájlájtos szutykokat nézem, ezért konkrétan ezeket a filmeket senkivel nem tudom kibeszélni..


Egy barátnőt mennyire zavarna, ha hébe-hóba rákényszeríteném egy-két filmre, esetleg gyakran elmesélném neki, hogy legutóbb mit néztem.


Titeket érdekelne, zavarna vagy végighallgatnátok, de nem nagyon figyelnétek igazán arra, hogy miről beszélek?



2015. aug. 14. 11:45
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
0%

"edem szendlörös"


"tvájlájtos"


Inkább tanulj meg írni ,gyökér. :)

2015. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
# 1 Nyilván le tudja írni ezeket a szavakat, mint minden ember a Földön, csak poénból írta így. Gyökér. :)
2015. aug. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
# 1 Amúgy rossz helyen van az a vessző a mondatodban. Vigyázz, a grammarnáciság visszaüthet.
2015. aug. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

#1


Wow, ezt nem vártam. :(


Biztos megsértettelek. :( Sajnálom, de Adam Sandler a kétszázadik fingós poénja után már nem valami vicces. :( Kristen Stewartnál pedig a 6 hónapos kismacskám több érzelemmel tudná eljátszani Bella szerepét. :(


Bocsi, hogy a lelkedbe gázoltam. :(

2015. aug. 14. 11:56
 5/23 piriiiii ***** válasza:

Semennyire nem zavarna, sőt. Mivel én is imádom a filmeket (szeretnék ezzel foglalkozni a későbbiekben), tök jól jönne.

Bár ez a rákényszerítés dolog... volt ebből már problémám egy párommal. Nem mindegy, mit akarsz rákényszeríteni a lányra. Én nagyon kiakadnék, ha valami olyat, amit nem akarok megnézni.

2015. aug. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Nem gázoltál a lelkembe. :D


Én se nagyon bírom ezeket a filmeket.

2015. aug. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Engem semennyire sem zavarna, én is abbam reménykedek, hogy találok egy fiút, akivel tudok filmekről dumálni és velem együtt nézi.
2015. aug. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Imádnám. :3 Mondjuk én nem vagyok filmbolond, de izgalmas lenne. Szívesen leülnék vele megnézni a kedvenc filmjeit, ha ez neki örömet okozna, de akkor neki is meg kéne néznie az én favoritjaimat. :D
2015. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, én is nagyon szeretek filmeket nézni!:)
2015. aug. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavarna, én is imádom a filmeket, de ahogy mondtad, nem az edem szendlört és a tvájlájtot. Csak ezt nem kényszerítheted rá senkire, azóval egy olyan lányt kell találnod, aki ugyanúgy szereti a filmeket, mint te. 😊
2015. aug. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!