Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok csak annyit kerdeznék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok csak annyit kerdeznék hogy nektek azért is jönnek be a magasabb pasik mert ha jártok velük nagyobb a biztonságerzetetek, hogy meg tud védeni vagy mert jobb ha magasabb mert szexibb?

Figyelt kérdés
187cm vagyok és ugy veszem észre sokkal jobban buknak a magasabbakra a lanyok mint az alacsonyakra 15/f köszi a valaszt
2015. aug. 15. 02:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, én a nálam fél fejjel alacsonyabb párommal is tökéletesen biztonságban éreztem magam - bár örültem volna, ha legalább akkora, mint én, de...

A szakításunk oka végül teljesen más volt.

2015. aug. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha megölelem a fejem nem a semmiben lóg, hanem oda tudok bújni a mellkasához:3 Amúgy nem zavarna, ha kisebb lenne, az alacsony fiúk ugyanúgy tudnak vonzóak lenni, ha megvan belül ami kell;)
2015. aug. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én szeretem ha a fiú magas, mert olyan jó hozzábújni:3 de az se baj ha nem olyan magas, csak nálam magasabb legyen. 15/L
2015. aug. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En 174 cm vagyok ...nem hazudok ,tetszenek az alacsonyabb fiuk is ,ha ugy neznek ki meg viselkednek..ez nem magassagtol fugg ,de azert baratnak nem tudom elkepzelni :) legalabb legyen olyan magas ,mint en:) azert az megis furcsa ,ha 10cm van koztunk...:)
2015. aug. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egy ideig en is azt mondogattam, hogy a fiunak magasabbnak kell lennie a baratnojetol. De vegul ugy hozta a sors, hogy egy nalam alacsonyabb fiuba szerettem bele, aki 10 centivel alacsonyabb nalam. Es nem erdekel, ha hulyen nez ki, en szeretem es ez nem a magassagtol fugg.
2015. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát ja! Ez alap.Általában minden lány jobban bírja a magasabbakat(tisztelet a kivételnek),mert a filmekben meg mindenhol úgy van meg az a "menő".Az jelenti a biztonságérzetet és azt hogy "jól néztek ki együtt".Nekem is van egy ilyen magas 15 éves ismerősöm és csak úgí sorba jönnek neki a lányok (huh és ezt velem mind megosztja [gumilány]).


12/L Timi <3 ^^

2015. aug. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!