Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 16-18 Lányok! Egy kérdésem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16-18 Lányok! Egy kérdésem volna felétek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy van-e olyan köztetek, aki egy fiatalabb fiúval is összejönne, vagy ilyen az ízlése, leírnátok miért, és, hogy mi az alsó korhatár?

#statisztika #lány #papírzsepi...
2015. aug. 16. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Ezt nem lehet így eldönteni. Nagyon sok múlik a srác érettségén.. Ha érettebb a koránál talán,de azért én például 15 évesnél fiatalabb fiúval nem jönnék össze semmi féleképpen. Azért az hogy jövőre érettségizek ő meg még el se ballagott.. De ez az én véleményem.. Azért sok sikert ;)

17/L

2015. aug. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát, kösziih ;)
2015. aug. 16. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:

Remélem nem bántottalak meg, nem az volt a célom..

Amúgy hány éves vagy, hogy eziránt érdeklődsz? :)

2015. aug. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

17, csupán érdekel..

De annyi idősen oda voltam a 16 éves lányokért ;)

2015. aug. 16. 23:21
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindig is az idősebbekre buktál? 😜
2015. aug. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen....
2015. aug. 17. 10:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Ismerős.. Általában 3 évvel volt idősebb az előző két barátom,a mostani csak egy féllel. :D

De többször is volt hogy 10 évvel idősebb ismerőseimért "rajongtam"..

2015. aug. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Összejönnék, ha érettebb a koránál. Bár csak 20-21 éves barátaim vannak, így nem is ismerek meg egyet sem:D Alsó határ, háát, 16! Csak izgat, milyen tanítgatni:) 18L
2015. aug. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En ismerek egy lanyt, o 18eves, most vegez, meghozza a varos legjobb sulijaban, es a varatja 16eves, es nem is a sulibol. Szoval barmi megeshet :) en nem hiszem h valasztabek fiatalabbat, max 1ev. Az belefer. De tolem idosebb se legyen sokkal csak 1-2ev.
2015. szept. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!