Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, ha ti a barátotoknál/k...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha ti a barátotoknál/kal alszotok van rajtatok melltartó?

Figyelt kérdés
És miben alszotok amúgy?
2015. aug. 17. 09:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nyilvánvaló, hogy teljes védőfelszerelésben kell ott aludni a lányoknak, Ilyenben vannak női csinos, divatos színűek is, csak most nem találok olyan képet:

[link]

Szóba jöhet még a szkafander is:

[link]

2015. aug. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Melltartó? De minek? Otthon abban alszol?

Rajtam otthon sosincs melltartó. Aludni sem alszom benne, sehol sem.

Meztelenül szeretek aludni, ha nincs hideg. Egyébként meg bugyi + póló, ha hideg van, vagy olyan helyen vagyunk, ahol más is van a lakásban, házban.

2015. aug. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dehogy vennék melltartót:D Pizsamában alszom, ami télen nyáron rövid nadrág és egy póló nálam, ilyenkor amikor borzalmasan meleg van bugyi és egy top amiből kint van a hasam...de barátomnál azért vennék pizsamát a szülei miatt nem miatta természetesen:D
2015. aug. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is otthonra értettem, hanem direkt akkorra, amikor a barátotokkal alszotok. :D Hogy nem izé nem érzitek furán vele magatokat ha nincs rajtatok melltartó?
2015. aug. 17. 10:44
 5/11 anonim ***** válasza:
A barátom nálunk lakik, és mindig meztelenül alszok, ha hozzájuk felmegyünk akkor meg póló bugyi.
2015. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, látott már melltartó nélkül:D Nem egyszer...
2015. aug. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ruha nélkül aludni, főleg akkor,nem ha valaki van mellettem :)a
2015. aug. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én otthon mindig melltartóban alszom de a barátomnál meztelenül szoktam. Felesleges oda pizsit vinni, úgysem marad rajtam ;)
2015. aug. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Csak toppot.
2015. aug. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eszembe se jutna melltartót felvenni, szerintem ebbe semmi, de semmi fura nincs. Alapból kényelmetlen lenne, meg abszolút felesleges is.
2015. okt. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!