Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » "Megjavítani vagy eldobni? "

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Megjavítani vagy eldobni? "

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. 19 éves lány vagyok, 2 és fél éve vagyok ezzel a sráccal együtt. Előtte is volt egy 2 éves párkapcsolatom, ő volt az első "igazi szerelmem". Azt kell tudni rólam hogy ragaszkodó és szerelmes típus vagyok, de elég teret adok a másik félnek, emellett szükségem van egy (komolyabb) párkapcsolatban a kötődésre. Úgy érzem, hogy sok dolog nincs meg ebben a kapcsolatban. Hiányzik a kötődés a párom felől, emellett a tisztelet sincs meg mindig, ő nem az az ember aki bármit is tervez velem... Az elején, amikor összejöttünk, azt hittem majd idővel változni fog egy kicsit, hogy ragaszkodóbb lesz rám nézve, hiányol majd ha nem látjuk egymást sokáig, vagy ha egy nagyobb veszekedés van akkor ha kell utánam jön, vagy csak felhív, mert fontos vagyok neki,de nem változott semmi, úgy érzem egy helyben vagyunk. Azon kívül, hogy az eleje óta jobban ismerjük egymást, nem történt semmi...nem érzem,hogy olyan fontos lennék neki, mint ő nekem, hiányzik a kötődés.. Nem vagyok boldog ebben a kapcsolatban, de túlságosan is szeretem őt, ragaszkodom hozzá...mit tennétek a helyemben? (Már számtalanszor beszéltem vele erről, hogy közösen próbáljuk meg helyre hozni ezeket a dolgokat, de semmi változás és össze is veszik velem, ha elmondom mi bánt emellett nem veszi észre a saját hibáit és foggal körömmel tiltakozik.... Régen abból volt a legtöbb probléma hogy nem mondtam el ha bántott valami.)Azt érzem, hogy hiányzik az első kapcsolatomból az a kötődés, ami akkor volt...hiányzik az, hogyha volt egy probléma akkor azt megjavítottuk együtt közösen...ezzel a sráccal pedig egyszerűen nem lehet mit kezdeni...nem lehet vele tervezni,nincs benne ragaszkodás felém..de szeretem... Fogalmam sincs mit csináljak. Ennél azért jóval hosszabb a sztorim,ha érdekel valakit (vagy valaki hasonló helyzetben van) akkor írjon privátba, szívesen beszélek vele...előre is köszi az ÉRTELMES válaszokat!

2015. aug. 19. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Hány éves? Szerintem komolytalan még a párod, és nem tud megfelelni az igényeidnek (komoly kapcsolat, tervezés, stb.) Vagy nem is akar. Ha 20 körüli akkor lehet hogy éretlen is még, főleg hozzád. Az a baj 2 és fél év sok idő, azt mondják 3 évig tart a szerelem. Az előző kapcsolatomnál is pont a 3. év volt a kritikus, és nem is élte túl sajnos. Ezt neki mind el kell mondanod, amit ide leírtál, és ha ezek után sem hajlandó változni, akkor a döntés a tiéd. Ha szereted, próbálj hatni rá és magadra gondolj, hogy magad miatt kell rá venned arra, hogy változzon. Ha nem enged akkor szerintem felejtős.
2015. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
20 éves lett most a nyáron, igazad van ezt meg kell vele is beszélnem, de félek az elutasítástól, hogy megint én leszek a rossz, mert a "hibáival" dobálózom.De erre majd azt mondom,hogy ő kért meg az elején hogy mindent beszéljünk meg.Szerintem is elég komolytalan még, azt érzem rajta, hogy teljesen azt mutatja a külvilágnak, hogy van barátnője de ő még ki fogja élni magát (és velem is teljes mértékben ezt érezteti). Amikor összekerültünk amit először mondott ez volt: Addig leszünk együtt amíg mindketten elvagyunk a másikkal és jól érezzünk magunkat a kapcsolatban. Gondoljatok bele...a kapcsolat legelején mennyire kiábrándító egy ilyen kijelentés..Amikor egy nő azt várná, hogy terveznek vele...Persze ne húzza az agyam olyan dolgokkal (mint az előző párom) hogy majd örökké, és majd feleségül vesz...de nem jó így elkezdeni egy kapcsolatot. Szerintem csak túl nagy a szabadság igénye, amin nem hiszem hogy lehet változtatni...maximum az idő, az évek...
2015. aug. 21. 13:39
 3/4 A kérdező kommentje:
Az is igaz, hogy még csak a 20-as éveinkbe vagyunk, nem kell "komolykodni" és nagy dolgokban gondolkodni, ki kell élni magunkat mert csak most nyílik meg előttünk az élet... de úgy gondolom, hogy azt együtt is meg tudjuk csinálni..vagy tévedek? nem tudom.....de úgy gondolom, ez már nem egy "gyerek szerelem".
2015. aug. 21. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Remélem a legkevesebb fájdalom mellett fog rendeződni az ügy :) Szurkolok!
2015. aug. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!