Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szeretnék komoly párkapcsolato...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék komoly párkapcsolatot, de valami miatt folyton csak kosarat kapok. Eddig sorozatba 4-et kaptam. Nők elmondása szerint kedves, aranyos és nem ocsmány vagyok. De mégis nem sikerül semmi. Valaki tanács? Tipp?

Figyelt kérdés
2015. aug. 23. 10:30
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem voltál az esetük. Ennyi. Tűrni kell és tovább ismerkedni. 15/F (Tudom hogy sz*r)
2015. aug. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát de négyből négynek nem? Én nagyon nem szeretek magam lenni, mondhatni kapcsolat orientált vagyok :(
2015. aug. 23. 10:44
 3/16 anonim ***** válasza:

Ez nem ilyen egyszerű,hogy az első lánnyal összejössz akivel jóba vagy :D,nem 5 perc várni kell,és tovább kell keresgélni,biztos van valaki aki viszonozná az érzéseidet

lehet hogy csak a 26.lány lesz ilyen,de ne keserdj el mert 4 lánynál nem jött össze, érdemes tovább keresgélni és várni :D

2015. aug. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Simán előfordúlhat. Türelem és kitartás (#1-es voltam) Nekem sincs barátnőm,én is sz*pok.
2015. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szóval neked mindeg,y hogy ki van meleltted ,cska legyen valaki? Ez milye nhozzállás? És egyből 4x estél szerelembe rövid idő alatt? Hagyd is. (Ez engem eléggé teaszítana speciel)


Egyébként meg senki nem ismer téged itt, nem votlunk ott a kapcsolataidnál. Hogy tudnánk "távgyógyítani", ennyi alapján tanácsot adni?

Sehogy.

2015. aug. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem szerelmes voltam 4x hanem csak ismerkedtem személyesen, neten is. És folyamatosan lekoptatnak!!
2015. aug. 23. 11:06
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne csak a magány miatt akarj kapcsolatot, hanem azért mert szerelmes vagy...
2015. aug. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
a csajok mindig próbálnak finomak lenni ilyenkor, hogy ne bántsanak meg, azért mondanak kedves dolgokat, közben meg leráznak...
2015. aug. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Ne tarsat keress,csak ismerkedj és majd rád talál a szerelem.
2015. aug. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Félek a magánytól, meg hogy magam maradok!
2015. aug. 23. 12:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!