Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lehet hogy már nem is szeret?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy már nem is szeret?

Figyelt kérdés
Van egy pasim. 16 eves, en 14. Nagyon szeretjük egymást meg minden...ezt minden nap hangsulyozzuk tobbszor is. Minden nap beszelgetunk facen. Ma megkérdezte tolem, nem baj-e ha elmegy most gepezni 22:15-ig. En mondtam neki hogy nembaj, de jol tudja hogy en csak 10-ig lehetek fent facen. Szval akkor ez azt jelenti hogy ma most beszelunk utoljara ha elmegy..,szval akkor joejt meg minden. Es o csak annyit mondott...hogy joejt. En arra szamitottam...hogy legalabb annyit ir...h oke kicsim...akkor nem hagylak itt egy hulye jatek miatt...de o siman csak elkoszont...es ennyi...sztetek miabaja? Mostanaban olyan erzeketlen neha...Lehetseges hogy mar nem szeret? Ertelmes valaszokat kerek...a kritikak nem erdekelnek...
2015. aug. 24. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy sokat vagytok együtt és egy kicsit játszani szeretett volna. Ez megérthető hiszen ő is pasi. De valószínű hogy vagy megunt és azért érzéketlen vagy már nem szeret. Az is elő fordulhat hogy csak "haver hiánya van" és ha ki szórakozta magát ugyan olyan lesz mint régen.
2015. aug. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meglátott egy jobb pinát, mint te vagy, Ennyi...
2015. aug. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Már 4 és fél éve vagyunk együtt a barátommal, régebben és most is van olyan, hogy leteszi a telefont, mert megy fifázni. De ez nem baj, mert ha vele vagyok, akkor csak én számítok neki. Ha amikor vele vagy csak rád figyel, meg többször hangsúlyozza, hogy szeret, akkor nem kéne ezt túlaggódnod. 19/L
2015. szept. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!