Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Fiúk! Ti hogy bírtok érzelmek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy bírtok érzelmek nélkül össze vissza kefélni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 26. 19:49
 1/9 anonim ***** válasza:

őszintén?

ha jól néz ki a lány

igen

17/F

2015. aug. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lányok ! Ti hogy bírtok érzelmek nélkül össze vissza kefélni ? :P Két oldalú penge.
2015. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts, kérlek! Sok esetben úgy történik, hogy egyik fél sem érez semmit (pl. buli) így pedig a lányok is ugyanúgy benne vannak a dologban. Tehát ugyanúgy, ahogy a lányok is.
2015. aug. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Épp ez az..

Arra gondoltál, hogy ehhez egy lány is kell?

2015. aug. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kettőn áll a kefélés.
2015. aug. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok.. ennek ellenére én sem értem ezt a kérdést. Ez olyan, mint mikor a pasid megcsal és te csak a lányt hordod el minden k.rvának. Szerintem a megcsaláshoz két ember kell, ahogy ehhez is, szóval ebben az esetben a lányok épp úgy hibásak, ahogy a fiúk. Meg amúgy is, mi ez az általánosítás? Oké, vannak olyan emberek (fiúk és lányok egyaránt), akik benne vannak az egyéjszakás kalandokban, bulis-smárolás, szex, stb., de ez az ő dolguk, hadd éljék úgy az életüket, ahogy szeretnék, illetve vannak olyanok, akik nem szoktak bulikban ,,ismerkedni". Ők pedig azt választották, nyilván okkal. Ismétlem, fiúk és lányok egyaránt.

HA Viszont, a kérdésedet úgy értetted, hogy a fiúk hogy bírnak úgy más lányokkal dugni, hogy közben van barátnőjük... sajnos ebben az esetben is azt kell, hogy mondjam, hogy a világtörténelemben már lányok is érdemelték ki a hűtlen fél szerepét.

Ez EGYÉNI VÉLEMÉNY, lehet nincs igazam, én így látom.

2015. aug. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy miért van az, hogy egy "dugópajtási" kapcsolatban miért mindig a lány kezd el érezni a fiú iránt?
2015. aug. 27. 20:36
 8/9 anonim ***** válasza:
Sehogy. 19/F
2015. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#7

Ez meg egy általánosítás, nálam pont fordítva van :/

2015. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!