Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lanyok szoktatok titokban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok szoktatok titokban neten keresztul mas fiuval/fiukkal beszelgetni ha kapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
2015. aug. 27. 18:02
 1/10 anonim válasza:
Igen :$ Kicsit bűntudatom is van emiatt. :(
2015. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
miért kell titokban tartani ha beszélgetek egy fiúval : D ?
2015. aug. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, de nem titokban, hűséget fogadtam, nem némaságot.
2015. aug. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondolok en olyan fajta komolyabb beszelgetesre. Erotikus,bizalmas stb dolgokra.
2015. aug. 27. 18:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Idegen fiukra godoltam bocsi az ki maradt.
2015. aug. 27. 18:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. aug. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm egy ilyen alak miatt ment el, aki facebookon udvarolt neki :,DDD
2015. aug. 27. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szoktam de csak itt gyakorin, altalaban nem adok meg semmien olyan infot ami alapjan megtalalhatnak :D A baratom tud errol, szeretek szorakozni fiukkal, huzni az agyuk mert sajna eleg szemetkedos a szemelyisegem :D A parom nem zavarja meg nevetni is szokott egy-ket beszelgetesemen, de ha valaha zavarna abbahagynam es ezt o is tudja.

18/L

2015. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szoktam, de ami titkos az az ami gyakorin folyik, de mindig elmondom, hogy van barátom és senkivel se udvarolok vagy ilyesmi, vagy akivel ilyen irányba terelődne a dolog vagy leállítom vagy nem reagálok, de nem mondok el magamról túl sok adatot, inkább ízlésről, hobbikról stb ről beszélgetünk nem mély dolgokról és nem is hosszasan általában. Amiről barátom is tud az fbos, de tudja hogy nem akarok tőlük semmit és bízik bennem, úgyhogy nem zavarja:) 18l
2015. aug. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Qvák
2016. jan. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!