Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Túl sok csalódás miatt nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl sok csalódás miatt nem akarok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
tudom hülyén hangzik, de lehetséges hogy emiatt nem tudok szerelmet érezni?
2015. aug. 30. 01:00
 1/9 A kérdező kommentje:
18/f kihagytam
2015. aug. 30. 01:22
 2/9 anonim ***** válasza:

Túl korai még ilyenkor kiégni, de nagyjából egy cipőben járunk :)


Én csalódtam eddig és egyszer sem volt igazán sikerem. Aztán most 1-2 hete felbukkant a semmiből egy lány az életemben. Szerelmes vagyok és ő is belém, olyan mintha egymásnak teremtettek volna minket. Csak várd ki, sosem tudhatod mikor jön az igazi :) 18/f

2015. aug. 30. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást, és hajrá a lánynál :)
2015. aug. 30. 02:00
 4/9 anonim ***** válasza:

most úgy érzed kiégtél érzelmileg de hidd el, leszel még szerelmes :)

addig meg hallgass zenét

https://www.youtube.com/watch?v=9THbB4Ot68k

2015. aug. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ki-Ki-Ki-Ki Killakikitt b*szdmeg :D jó az ízlésed tesó
2015. aug. 30. 02:07
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ez a helyzet,de tudom,hogy ha nem várom akkor fog olyan dolog ami felvidít.(nálam így van,hogy amikor nem várok valamit mindig akkor jön az a dolog amit vártam)
2015. aug. 30. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ugy van. A tul sok csalodás. Olyan SOK csaj hitegetett téged ÉVEKIG, hogy neki te vagy az igazi, aztán lelépett, pedig te évekig epekedtél utánuk, majd hü társuk voltál. Már vagy 30 évet vesztegettél el ilyenekre az életedböl.
2015. aug. 30. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7. bocsánatot kérek őfelségétől hogy rosszul fogalmaztam meg a kérdésem. Ha most lenne alkalmam, így tenném fel: "csalódások miatt nem tudok szerelmes lenni?"

Kérem szíves megértését és a jó anyádat szólsz bele mindenbe

2015. aug. 30. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:
végre valaki akinek tetszik a "zeném" :)
2015. aug. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!