Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Lányok, mennyire számít...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mennyire számít nektek a humor?

Figyelt kérdés
Milyen humor számít? Mindenhol azt olvasom hogy ha a fiúnak van humora, meg tudja nevettetni a lanyt akkor már nincs is gond.

2015. aug. 31. 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy tudsz röhögni marhaságokon és nem veszed komolyan,majd sértődsz meg, fontos minden kapcsolatban. De az is fontos, ha a másiknak gondja van, tudd felvidítani a helyzetre reagálva és ez nem betanult vicceket jelent, hanem helyzetkomikumot. Ezt is lehet túlzásba esve csinálni, vagy szarkazmussal, ami szintén nem jó, mert taszít.
2015. aug. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az elsővel, szeretem ha nem veszi komolyan a dolgokat amiket nem muszáj, helyzetkomikum, nem betanult viccek, azokat nem szeretem, hacsak nem illik a helyzethez, vagy úgy mondja el, hogy akármi jó. Humorossággal sok mosolygás jár, ami szintén plusz pont. Én meg személy szerint szeretem az iróniát, szarkazmust is. És igazad van, ha van humor akkor nálam nincs gond:D persze ezek után még kiderülhet, hogy mégse illünk annyira össze, szóval nem minden, de az első szimpátia kialakulásához elengedhetetlen.
2015. aug. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az számít legjobban, mert szeretem jól érezni magam a fiú társaságában, és alapból is szeretek sokat nevetni. :)
2015. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Egyetértek az előzőkkel.

Alapjáraton elég dilisnek tartom magam, tehát nem bírnék ki magam mellett egy humortalan egyént. Irónia, szarkazmus? Nem gond, én is szívesen használom őket, nem sértődök meg rajtuk.

2015. aug. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!