Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » A barátnőm nem engedi, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem engedi, hogy játszak? (GTA5, stb. )

Figyelt kérdés
Szinte semmilyen játékkal nem engedi, hogy játszak mert ő gyerekesnek tartja. Azt tudni kell hogy amíg én a játékkal verném a szabad időm addig ő inkább vagy bulizna vagy ilyesmi. mit tegyek? nagyon szeretem őt és eggyüt vagyunk fél éve és nagyon sok közös vinás van bennünk csak valahogy ezaz egy probléma amiből elég durva és komoly problémák szoktak lenni.

2015. szept. 3. 21:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. szept. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én leszoktam a játékról miatta, nekem többet ér. Buliban meg együtt vagy vele. Ha meg nem laktok együtt (gondolom nem) akkor meg azt csinálsz amit akarsz nemhiszem, hogy bekamerázta a szobád :D
2015. szept. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

én 18

a barátnőm 16

most, ne értsd félre nem akarok kocka lenni mivel dolgozom, csak szimplán játszani napi 1-2órát

2015. szept. 3. 22:02
 4/16 A kérdező kommentje:
a bulit szívből gyűlölöm, és eggyüt lakunk
2015. szept. 3. 22:02
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát akkor... Nem fogsz játszani, ha nem akarsz vitát. És nem akarsz, mert akkor úgy rontod el, ahogy én is elrontottam és most kézzel lábbal vissza akarom kapni.
2015. szept. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

hmm...ja, én sem tudnám elhagyni

csak mondjuk akkor ő is megérthetné hogy nekem a szórakozás nem a buli meg az ilyenek.

2015. szept. 3. 22:06
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Idővel megfogja, de nehogy elvedd ezt tőle. Nem azt mondom, hogy engedj meg mindent, de ez elég kényes téma lehet, és ha ragaszkodik hozzá, mégis kiruccantok otthonról és együtt vagytok... Mégiscsak jobb, mintha a szomszéd Ferivel menne buliba.. Nem?
2015. szept. 3. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Mondd meg neki, hogy ha azt akarja hogy ne játssz akkor ő meg ne járjon bulizni.

Ő nem szereti ha játszol, te meg a bulizást nem szereted.

Mindketten a szórakozásotokról mondanátok le ugyanaz.. Amúgy is mi köze hozzá? Ha nekem ilyenekbe beleszólna, nem hiszem hogy hosszútávú kapcsolat lenne

2015. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

el megyek vele de csakis pince (család buli)

de fesztiválokra nem sem discoba

2015. szept. 3. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:
Ilyen barátnőm lenne:----> ajtó. Hát nehogy már ő döntse el hogy játszhatok e vagy sem. Majd ha annyit játszok hogy az a kapcsolatunk és a való élet rovására megy akkor beleszólhat, de amíg 1-2 órát akarok kikapcsolódni addig nem.
2015. szept. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!