Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Szerintetek van olyan lány,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van olyan lány, aki nem ítéli el, ha egy fiú szereti a saját faját, a fehér fajt? Ha csak a fehért látja szépnek és fehér gyerekeket akar?

Figyelt kérdés
Mert olyan rasszista mostanság mindenki, ha megtudja, hogy én a fehéreket kedvelem, meg szerintem szebbek, mintt a sötétbőrűek meg ázsiaiak. Nem merek erről beszélni sem, mert mindenki elkezdi szidni a fehér embert. Nem értem miért utálják sokan saját magukat, a fehér embert.

2015. szept. 4. 13:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért, szerinted nincs?
2015. szept. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nem azzal van bajuk másoknak, hogy te szereted a fehér "fajt", hanem hogy ennek hangot adsz.Egyébként én speciel nem látom értelmét ennek a kategorizálásnak :D Az én szememben jó és rossz emberek vannak.18/F
2015. szept. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Öö, kb. minden fehér lány? Engem sem érdekelnek pl. a néger nők, nem találom őket vonzónak. Nincs ebben semmi
2015. szept. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
37%
Nincs olyan, hogy fehér "faj".
2015. szept. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
56%

Ebmereken belül nincsenek fajok te nagyon egyszerű.

A homo sapiens fajnak vannak rasszai, mint európai, ázsiai, afrikai, és aboriginal (ausztrál őslakosok).

A romák, és a sémi népek (arabok, zsidók...) mind ugyanabba a rasszba tartoznak mint amit te fehérnek mondasz.

Így a kérdésed talán az akar lenni, hogy vannak e tudatlan, rasszista és/vagy antiszemita lányok? Biztos vannak! Menj el valami jobbikos tüntetésre csajozni :)

2015. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha csak arról van szó, hogy nem jön be a sötét bőr, addig nem rasszizmus, csak ilyen az ízlésed, de az írásod alapján te nem csak a külső miatt részesíted előnyben a fehér "fajt"...
2015. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha Magyarországon élsz akkor találsz magadnak fehér menyecskét szerintem. Nem muszáj az orrára kötnöd hogy nem vonzódsz a fekete meg sárga meg vaníliástejcsokoládé bőrszínnel rendelkező emberekhez, mert szerintem nem is érdekelné amíg ő tetszik neked. Viszont ha Kongóból írtál akkor sok sikert haver nem lesz egyszerű dolgod.
2015. szept. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig a vaníliástejcsokoládé a legjobb. :3
2015. szept. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én speciel a kokainfehér lányokat kedvelem lehetőleg sötét hajjal de szexrabszolgának biztos egy feketét szereznék be.
2015. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!