Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit tegyek, ki dobott a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ki dobott a barátnőm és nagyon rosszul érzem magam, valami tanács?

Figyelt kérdés
Nem rég a barátnőm szakított velem.Amikor össze jöttünk én 17 voltam ő 14. nagyon jól mentek a dolgok de tömören annyi történt hogy minden hétvégén nálam volt Iskola közben,nyárra ki költözött,el kezdődött neki a közép iskola..és rá egy napra más fiúnál próbálkozott..nagyon szeretem még most is de nem bírom ezt meg emészteni egyszerűen..alig eszek tudom hogy kéne de nem megy,nagyon sokszor rám jön a sírás és nem tudom vissza tartani..nem tudom mit érzek egyszer nagyon dühös vagyok egyszer élni nem akarok de mindenhogy nagyon rossz,nekem ő volt az első komoly kapcsolatom.Közös tetoválásunk is van (amit nem bánok egyáltalán mert csodás emlékek fűznek hozzá) csak amennyi mindenen át mentünk ezek után ezt kapom vissza amikor mindenem neki adtam hogy boldog legyen..szóval a kérdés mit tegyek? Aludni is alig bírok mert ő jár folyamatosan az eszemben...:'(

2015. szept. 6. 23:02
 1/3 A kérdező kommentje:
és igen tudom hogy túl fiatal és ezért volt mind ez..szerintem. De szép volt ez az év és sosem fogom tudni el felejteni ezt az 1év 1 hónapot.. :)
2015. szept. 6. 23:06
 2/3 anonim ***** válasza:
Koncentrálj az iskolára, az majd segít.
2015. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szarni bele, mutasd meg neki h pörög az élet és nem tudsz dönteni a jelentkezőkből :)
2015. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!