Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Eddig mindig mondogatta, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig mindig mondogatta, hogy mennyire szeret. Most nem is érdeklem, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval... A fiú 16 lesz, én 14. Eléggé sötét a gyermek, nagyon durván, de nekem nagyjából két éve tetszik, de sosem gondoltam volna azt sem, hogy egyáltalán szóba fogok állni vele. A nyár végén találkoztunk párszor, első találkozásnál már meg akart csókolni. Nem hagytam. Ezután nagyjából két hétig minden nap elmondta, hogy így szeret, úgy, bármit megtenne értem, satöbbi. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy ez nem így van, és hogy nagyon sok csajt próbál egyszerre hülyíteni.

De teljesen természetes volt számomra, hogy ott van, hogy elmondja hogy szeret -egyébként nagyon meglepődtem, hogy bejövök neki, brutális kinézetem van-, még akkor is, ha nem igaz. Nem akartam tőle semmi komolyat, többen elmondták, hogy semmit nem akar tőlem csak megdugni, és ezzel még most is tisztában vagyok. De két hete szombaton rámírt, hogy szeretem-e. Azt válaszoltam, hogy nem tudom, mert tényleg nem tudtam. Valamit éreztem iránta, de durván lecsúszott szerencsétlen, nem egy IQ betyár...

Ezután nem is beszéltünk, de most szombaton találkoztunk egy rendezvényen, durván részeg volt, odajött, megölelt, beszélgettünk picit, én meg ugye tartottam, mert alig állt a lábán. Aztán végül meg is mentettem azt a hülye fejét, mert a polgármester és a rendőrök keresték, én viszont beszéltem a taggal, és közöltem, hogy minden oké, vigyázok a gyerekre. Elment. Mindig bajba keveredik, nem bírja ki, hogy ne csináljon valami hülyeséget... Tegnap lementünk páran focizni, egy fiú osztálytársammal összekaptam, ököllel megütött. Az arcomon most van ott egy gyönyörű lila folt. A "szerelmem" még csak nem is szólt volna, hogy álljon le, ezután konkrétan együtt mentek el, röhögve. Aztán hazajöttem és sírtam. Nagyon szeretnék vele lenni. Tudom, hogy csak kihasználna, aztán otthagyna, de én akarom. Ő az egyetlen fiú, aki tényleg foglalkozott velem -vagy legalábbis elhitettem magammal-, most pedig össze vagyok zavarodva. Szerintetek mit kellene csinálnom?


2015. szept. 14. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztem (!) el kellene felejtened... Nm vedett meg amikor bajban voltal, szoval igazabol nm is szeret(ett). :/
2015. szept. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De eddig nem is érdekelt a tag, csak most, hogy már nem beszélünk nagyon... Bezzeg mikor részeg volt, tudott aranyos lenni.
2015. szept. 14. 15:12
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha nem Verte a sarga foldig azt a gyereket aki megutott akkor nem szamitassz neki. Fiatal vagy, keeress olyan fiut aki megerdemli a torodesed. Nem tudom hogy allsz angolbol de ezt a dalt mindenkepp hallgasd meg, felnyitja a szemed.

Carrie Underwood - Good girl

18/L

2015. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem erted irj privit leforditom
2015. szept. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy tényleg eléggé brutálisan nézek ki, mindig beszólogatnak emiatt, stb, már értelmes fiúkkal beszélni sem merek...
2015. szept. 14. 15:15
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy az lemaradt, hogy múltkor beszélt vele egy haverom, neki azt mondta, nem jönne össze velem. Azt hiszem, akkor még "szeretett". Most a saját érzéseimet sem értem, tudtam, hogy ez lesz, és mégis...
2015. szept. 14. 15:17
 7/9 anonim ***** válasza:
De mert neznel ki brutalisan? *-* Olyan nm letezik, h vlki brutalisan rosszul nezzen ki... olyan van h brutalisan jol nezzen ki, de forditva nm. :)
2015. szept. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ó dehogynem, magas vagyok, vékony, csúnya,eléggé férfias arcom van elméletileg, a hajam mindkét oldalt és hátul fel van nyírva, nem igazán hordok színes ruhákat, agresszív vagyok, látszik is rajtam...
2015. szept. 14. 15:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Kuldenel egy kepet magadrol!? Kivancsi lettem :) en vagyok aki Carrie Underwood-ot javasolta

18/L

2015. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!