Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Van értelme megmondani? :D...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme megmondani? :D szerintem így helyes meg így is működik vagy kéne működnie

Figyelt kérdés
Szoval uj osztalyba mentem, es egyik csajjal hamar osszemelegedtem. Ez eddig oke csak most kb az van hogy elmeséltem neki majdnem mindent msgamrol meg mar kezdek tenyleges osztalytars lenni es nem tudok vele hosszabban beszelgetni... meg kéne mondanom neki hogy néha ő is feldobhatna témát vagy vmi mert igy eleg nagy szenvedés fenntartani egy beszélgetést h mindig azt várja h nyugozzem le meg ilyenek vagy ezzel megölnèm ezt az egész helyzetet? :D amugy csak azért gondolom igy met ő kezdett el eloszor kozeledni en meg adtam magam mert amugy bejon de hogy is mondjam ha tetszem neki akkor érdeke kéne hogy legyen hogy többet beszéljünk tehàt értitek ha akarsz vmit tégy érte... :D

2015. szept. 16. 02:49
 1/1 anonim válasza:

Megvalaszoltad a saját kerdesed. Mondd meg neki hogy ha akar valamit, akkor hasznalja a kis fejecskejet a sminkelesen kivul másra is. :D ha meg nem akar, akkor viszont latasra. Ennyi.

16L

2015. szept. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!