Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Honnan tudom, hogy készen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy készen állok egy kapcsolatra? L/16

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akinek elég nyilvánvalóan bejövök, és ez kölcsönös. De eddig csak rossz tapasztalataim voltak és félek nehogy megint megtörténjen. Eddig még nem volt senkim.
2015. szept. 16. 18:42
 1/5 anonim válasza:
Felejtsd el a rossz tapasztalataidat.. Ha kedves aranyos jofej a fiu akkor nincs baj:) l/15
2015. szept. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
" L/16...eddig csak rossz tapasztalataim voltak" Igy van az aki a másik nemmel kapcsolatban már 16 évesen sok nagy tapasztalattal rendelkezik. Talán nem kellett volna 10 évesen kezdeni a tapasztalatgyüjtést.
2015. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem kezdtem 10 évesen...2szer voltam eddig szerelmes és mindkétszer rossz vége lett
2015. szept. 16. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak a rossz tapasztalatokra koncentrálsz, akkor soha nem lesz barátod, mert félni fogsz, hogy jaj, de mi lesz, ha... Ahogy az első mondta, felejtsd el őket :). Nem azzal fiúval voltak rossz tapasztalataid, hanem másokkal. Tetszel neki, ő is neked. Akkor meg mire vársz? Hajrá :)
2015. szept. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy ez is rossz lesz? mégiscsak másik srácrol van szó ha nem próbálod meg nem fogod megtudni hogy ez nem lenne e jó neked
2015. szept. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!