Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Miért vagyok ilyen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok és mindig azt várom, hogy a lány kezdeményezzen. :/

Facebookon is ezért nem nagyon beszélek lányokkal mert várom, hogy írjanak.. Én nem merek írni, mert mivan ha leégek vagy elutasít vagy akármi.

És ezen gyorsan szeretnék változtatni.



2015. szept. 16. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyan ez vagyok.. Csak én még azért sem akarok beszélgetni vele mert biztos vannak neki más fiú jelöltjei akkor nem akarom megzavarni mert minek kellenék oda?
2015. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sajnos én is ilyen vagyok. Ha nem akarsz egyedül maradni feltétlen változtatnod kell:(
2015. szept. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem arra kell várni, hogy rád írjanak, mert olyan nem lesz.

Vagy te írsz rájuk, vagy senki.


Ja és egy megjegyzés, ne faszbúkon csajozz.

2015. szept. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok csak én már ott vagyok hogy kinyirom magam de komolyan nem érdekel öngyilkos leszek
2015. szept. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem facebookon csajozok
2015. szept. 16. 21:09
 6/7 anonim válasza:
A lányoknak a tökös és rosszfiúk kellenek, ez bizonyitott tény, ahogyan leírtakat olvastam nekem az jött le, hogy semmi önbizalmad nincs, tehát igy a esélyeid kb semmi. De ha összeszeded magad, lehetsz te ronda is, ha jó dumád van, be fogsz csajozni :)
2015. szept. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak élőben nem tudok, neten általában írok (főleg itt gykn ha van valaki)
2015. szept. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!